اجتماعی

گوسفند دزدی در شرق تهران با هم‌دستی چوپان

کلانتری شهرستان ری از دستگیری شش نفر از اراذل و اوباش که با تشکیل باندی برای سرقت ده ها گوسفند تشکیل داده بودند، خبر داد.

سرهنگ در گفت وگو با ترند روز، علی جلیلیان عزیز وی در این باره گفت: چندی پیش 91 راس گوسفند در شهرستان دماوند به سرقت رفت. به پلیس اطلاع داده شد با توجه به احتمال جابجایی احشام مسروقه به مناطق جنوب تهران و کهریزک با فرمانده انتظامی شهرستان ری همکاری شد. دستگیری سارقان یا سارقان و جستجوی حیوانات مسروقه در برنامه پلیس 170 کهریزک بود.

وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیس آگاهی مشخص شد احشام توسط اراذل و اوباش منطقه جابجا شده است، گفت: ماموران در دادگاه نیز برای دستگیری عاملان این حادثه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: پلیس کهریزک در بازرسی از این مزرعه دو سارق را دستگیر و در بازرسی از 8 دام مسروقه کشف شد. وی گفت: دو متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفتند و در این مدت ضمن اعتراف به جرایم، چهار همدست دیگر را نیز در میان گذاشتند و اعلام کردند که در دو مزرعه نگهداری می شوند و بقیه گوسفندان سرقتی.

وی با بیان اینکه دو مزرعه دیگر در منطقه کهریزک و مرتضی گرده مشخص بود، گفت: با اقدامات قضایی در این دو محل، دو عملیات دیگر انجام و چهار سارق دستگیر و بقیه دام های مسروقه را دستگیر و کشف کردند.

جلیلیان گفت: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به جرم خود اعتراف کردند. این مرد فرار کرد اما دستگیری او بخشی از برنامه پلیس است.

فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری ارزش گوسفند مسروقه را پنج میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای 6 متهم دستگیر شده پرونده مختومه و برای ادامه تحقیقات از این افراد به دادسرا ارسال شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا