فرهنگ و هنر

گشت ارشاد سراغ سلبریتی‌ها برود

تور ارشاد به سلبریتی ها می رود

حجت الاسلام سیدعلی خانمحمدی سخنگوی مرکز امر به معروف و نهی از منکر گفت: برخی از سلبریتی ها ممکن است با بی حجابی باعث گسترش جرم و جنایت شوند و وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی باید به طور جدی در این زمینه ورود کند. این زمینه. خطر «مسیح علینژادیسم» پنهان است و باید به رفتار افراد مشهور و مشاهیر که به منافع ملی و فرهنگ اسلامی احترام نمی گذارند توجه کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر ترند روز؛ حجت الاسلام سید علی خانمحمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: طرح حجاب و عفاف کامل در امر به معروف و نهی از منکر می تواند پایان دهنده این نوع درگیری و تقابل باشد. در این طرح جامع، مردم رو در رو نمی شوند، طرح کامل حجاب و عفاف در محور امر به معروف و نهی از منکر بدون مرز، درگیری ایجاد تنش و دوری از دوقطبی شدن موج ضدانقلاب است. ، شاید مسئله حجاب باشد و عفاف جامعه ما را حل کند.

از مسئولان و نهادهای دولتی هر رده تقاضا داریم با این طرح برخورد کنند. اجرای این طرح در سطح نهادهای دولتی بسیار حائز اهمیت است و اگر می خواهیم جامعه را اصلاح کنیم باید از نهادها و مجریان دولتی شروع کنیم. اگر بخواهیم اعتماد مردم و کشور را برگردانیم باید از ابزار شروع کنیم.

در هر دستگاه، مدیر دستگاه باید در قبال کارمند مسئول باشد. مدیر هر سازمان باید در قبال مشکلات اجتماعی و فرهنگی کارکنان و پوشش کارکنان و همچنین مسئولیت خدمت و کارایی آن پاسخگو باشد.

این طرح هم برای نهادها و هم برای حوزه فرهنگ – رسانه و سینما و افراد مرتبط با آن بسیار مهم است. به عنوان مثال، وزارت امور خارجه باید مسئول حجاب و پوشش بازیگران سینما و تلویزیون باشد. در تور، افراد مشهور و مشهور نیز باید در نظر گرفته شوند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهادی است که باید نسبت به حجاب این افراد پاسخگو باشد، زیرا این افراد برای صحبت در تریبون هایی مانند تلویزیون، سینما، تئاتر و شبکه های اجتماعی می توانند باعث بدحجابی، بدحجابی شوند. یا بی حجابی در جامعه.

ممکن است برخی از سلبریتی ها جرم بی حجابی را گسترش دهند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در این زمینه عمیق تر شود. خطر «مسیح علینژادیسم» پنهان است و باید به رفتار افراد مشهور و مشاهیر که به منافع ملی و فرهنگ اسلامی احترام نمی گذارند توجه کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا