اجتماعی

گسترش فرهنگ ازدیاد جمعیت از کارکردهای مهم جشنواره مادرانه است

ترند روز/ قم رئیس کمیته زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم گفت: روز مادر از 5 تا 30 اردیبهشت ماه سال جاری با هدف برجسته سازی مشکلات مربوط به افزایش تعداد بانوان خصوصی قم در بوستان نرگس برگزار شد.

نرگس نیازمند در حاشیه افتتاحیه جشنواره مادران در پارک نرگس گفت: مقام معظم رهبری از سال 90 تاکنون بیش از 40 بار موضوع جمعیت و زایمان را برجسته کرده و بارها نسبت به اهمیت آن برای کشور از لحاظ شکلی هشدار داده اند. . سخنرانی ها و برنامه ها .

وی در ادامه بیان کرد: تبیین مسائل جمعیتی برای بانوان، توسعه فرهنگ افزایش جمعیت، ایجاد حس خانواده مذهبی در پارک، توسعه اخلاقی و معنوی در جامعه با استفاده از فضای پارک، توجه از شادی و رفاه برای ایجاد. شخصیت سالم و فعال.پاسخگویی به سوالات و شبهات مردم، بسترسازی تبلیغی در پارک های شهری و ارتقای قدرت تحلیل زنان در موارد -عوامل اجتماعی و سیاسی امروزه از اهداف شماره یک این جشنواره است.

نیازمند با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی جشنواره مادر ارتقای کیفی برنامه های مفرح و مفرح فرهنگی برای اشاعه فرهنگ جمعیت رو به رشد است، تصریح کرد: سالن های زایشگاه، غرفه های مربیگری کودکان و نوجوانان، غرفه مسابقه و غرفه اطلاع رسانی کتاب. غرفه بانوان موفق اردوی سمپوزیوم و غرفه پذیرایی هفت غرفه این جشنواره است.

رئیس کمیته بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قم گفت: پاسخگویی به سوالات دینی، پزشکی و عقیدتی، پاسخگویی به سوالات بانوان در زمینه دستیاران رشد، راه اندازی دفاتر مشاوره، برگزاری مسابقات مختلف، معرفی بانوان موفق به صورت گسترده، فرهنگ سازی کتابخوانی جذابیت و ایجاد فضایی پرنشاط و شاد از ویژگی ها و اهداف غرفه در این جشنواره است.

در پایان یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: این جشنواره با حمایت و مشارکت کمیته بانوان و خانواده شورای اسلامی و قم، جامعه الزهرا(س) و سازمان های بوستان ها و فضای سبز برگزار شد. و انجمن اجتماعی، فرهنگی و ورزشی کمون قم و امور بانوان دولت قم.

«روز مادر» این ماه از 5 تا 30 اردیبهشت از ساعت 17 تا 20 در بوستان نرگس قم است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا