اجتماعی

کی روش با تیم ملی موفق شود پیشنهادات بهتری دریافت می کند/ در جام جهانی تیم بهتری می شویم

در گفتگو با آنا می درخشد

یک کارشناس فوتبال می گوید: کارلوس کی روش می داند با درخشش تیم ملی ایران در جام جهانی، کارش تضمین می شود.

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره اهمیت کارلوس کی روش در تمرینات تیم ملی در فوتبال گفت و این مربی با تیم ملی به عنوان بازیکنی رفتار می کند که در جام جهانی بازی می کند. بازی جام جهانی. سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران گفت که معنای کلمه مربی حرفه ای را کاملا درک می کند و بهترین الگو برای مربیانی است که می خواهند در سطح حرفه ای و عالی مربیگری کنند. کی روش مسئولیت بزرگی داشت و با وجود اینکه درگیر تمام امور مربوط به تیمش بود، در تمام قسمت هایی که به آنها می داد از دستیارانش به طور کامل استفاده می کرد. او می داند که باید تمام نقاط ضعف تیمش را بپوشاند و حتی در آن قسمت های تیمش باید سطح شاگردانش را بالا ببرد. در یک مناظره حرفه ای باید تا حد امکان خود را تقویت کنید زیرا شرکت کنندگان به بهترین شکل خود را آماده می کنند و بهترین مهارت های خود را نشان می دهند.

وی با بیان اینکه کی روش نسبت به همه شاگردانش نگاه یکسانی دارد، گفت: مصدومیت سردار آزمون بارزترین نمونه در جام جهانی 2022 قطر است. خطر از دست دادن یک بازیکن یا سایر بازیکنان کم نیست. البته آرزوی همه علاقه مندان به تیم ملی این است که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشند اما در فوتبال حرفه ای آسیب دیدگی یک مشکل اجتناب ناپذیر است پس باید راه حلی برای مقابله با آن ها وجود داشته باشد همین. اگر بخشی دیگر را در آستانه جام جهانی از دست بدهیم، نمی‌توانیم از درهای کارخانه بازیکن جایگزین بگیریم و باید از این به بعد مردم را در همه جا آماده کنیم تا در صورت آسیب دیدگی. در میان ستاره های تیم ملی، جانشین های مناسبی برای آنها داریم.

این کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه کی روش کار خود را برای موفقیت تیم ملی ایران بیشتر تضمین می کند، گفت: سهم کی روش در گرو درخشش تیم ملی است و او می داند که اگر بتواند در این مسابقات نتیجه بگیرد بهتر از هرکسی است. بازی جام جهانی قطر. ایده آل کاشند نه تنها تداوم حضورش در تیم ملی ایران را تضمین می کند، بلکه پیشنهادهای بهتری نیز دریافت می کند. کی روش به دنبال بازنشستگی نیست و مخالف اخراج است. بنابراین او از برنامه ریزی تا اجرای کامل برنامه به کار خود ادامه می دهد و می خواهد تیم آماده تری را به معروف ترین مسابقات فیفا بفرستد. او زاویه ای با بازیکنان نخواهد داشت زیرا فلسفه یک مربی حرفه ای با این مسائل بیگانه است و به گونه ای پیش می رود که کل تیم با تمام وجود برای رسیدن به یک هدف واحد تلاش می کند.

درخشان بخت موفقیت تیم ملی ایران را بیشتر از جام جهانی قبلی دانست و تاکید کرد: در جام جهانی تیم آسانی وجود ندارد و بنابراین نباید نام تیم های گروه خود را نسبت به قبل ببینیم. چرخش تلاش های انجام شده برای موفقیت تیم ملی و پیشرفت هایی که در عملکرد و کیفیت تیم ملی شاهد هستیم نشان دهنده این واقعیت است که ما در مبارزه با قطر قهرمان جهان 2022 این فرصت را داریم که نتایج بهتری بگیریم. پیش بینی درست نیست. اما می توان در جام جهانی تیم بهتری شد.

انتهای پیام/4048/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا