حوادث

کشف سرقت ۲۰ میلیاردی از منازل مسکونی تهران

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقان قبلی و کشف پنج سارق به ارزش 20 میلیارد نفر خبر داد.

به گزارش ترند روز ، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی وی گفت: در تاریخ 15 فوریه ، پرونده ای از کلانتری 190 “مجیدیه” در مورد سرقت یک خانه و دستگیری یکی از متهمان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تحویل داده شد. از تهران بخواهید تحقیقات ویژه ای انجام دهد.

وی افزود: “وی پس از تحویل پرونده به اداره مبارزه با سرقت در كلانتری چهارم ، تحقیقات درباره این پرونده انجام شد و به دعوت شاكی گفت كه وارد شد. متهم در خانه بود. وقتی من در خانه نبودم با دو نفر از همدستانش. “او با درهم کوبیدن توپ از در تلاش کرد وارد خانه شود. در همین حین وارد خانه شدم و دزد به محض دیدن آنها فرار كرد و وقتی آنها را تعقیب كردم سرانجام یكی از سارقان دستگیر شد.

رئیس چهارم پلیس آگاهی گفت که تحقیقات نشان داد که متهم دارای سابقه کیفری است. وی اعتراف کرد که در مجاورت “نارمک و تهران نو” است و اعتراف کرد که سرقت تصرف توسط همدستان و سهام او فروخته شده است پرداخت شده.

مجیدی اظهار داشت: در یک واحد تحقیقات پلیس محل سرقت و مقتولان شناسایی و شناسایی و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در آنجا رها شد.

وی به کشف چندین اموال مسروقه در مخفیگاه متهم و انتقال آن به مالباختگان اشاره کرد و گفت: متهم به زندان منتقل و پرونده با اطلاعات دیگر در اختیار پلیس قرار گرفت.

براساس یک وب سایت خبری پلیس ، مجیدی توضیح داد: کارشناسان اعلام کرده اند ارزش اموال مسروقه در سرقت ها 20 میلیارد دلار بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا