عمومی

کارگاه‌های بصیرت‌افزایی در دانشگاه‌ها و مدارس بوشهر تشکیل شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی زاده شامگاه یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: دشمن در حال توطئه و توطئه علیه ایران است آنها همیشه اسلامی هستند و به اشکال مختلف با هم دشمن هستند.

وی با اشاره به روند مبارزه با جمهوری اسلامی ایران، از بحران امنیتی با ایجاد گروهک ها به خونریزی و جنگ فرهنگی اشاره کرد و افزود: جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی از دیگر توطئه های دشمن است.

استاندار بوشهر با بیان تحریم های جنگ اقتصادی اعلام کرد: در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن اقدامات بزرگی انجام شد و صنعت، کارگاه های ساختمانی و کارخانه ها فعال شد و بر اساس دانش و عمل نوید داده شد.

محمدی زاده افزود: امروز با اجرای طرح های مختلف امید به استقلال اقتصادی در چهره و ذهن دست اندرکاران اقتصاد به وضوح نمایان است.

وی با تاکید بر اینکه در مرحله اول باید جلوی دشمن را گرفت، افزود: امروز با توطئه اصلی دشمن علیه انقلاب اسلامی مواجه هستیم و همه شرکای این نظام باید در خط مقدم انقلاب علیه دشمن باشند.

استاندار بوشهر مدیریت فضای سیاسی و امنیتی توسط نیروهای انتظامی، امنیتی، سپاه، بسیج و اطلاعات را مورد تاکید قرار داد و گفت: حوزه رسانه، فضای مجازی و انجام کارهای فرهنگی باید با دقت مدیریت شود.

محمدی زاده خط اول حملات امروز دشمن را در مدارس، دبیرستان ها، هنرستان ها و دانشگاه ها تحلیل کرد و خاطرنشان کرد: باید به این نهادها کمک کرد چرا که بین ما و بچه های جامعه، دشمن دخالت کردند.

وی با تاکید بر لزوم تشکیل کارگروهی برای ارتقای آداب سیاسی در دانشگاه ها، اظهار کرد: برای اینکه دانشجویان وارد ارتش دشمن نشوند باید با آنها در مورد برنامه خوبمان صحبت کنیم و به حرف های ایشان گوش کنیم.

استاندار بوشهر بر راه اندازی کارگاه های اطلاع رسانی و اطلاع رسانی در دانشگاه ها و مدارس تاکید کرد و گفت: کمک به دانشگاه ها به ویژه در حوزه دانشجویی و خوابگاهی و تدریس.در دبیرستان و هنرستان ضروری است.

محمدی زاده گفت: اگر با روحیه وحدت و همدلی پیش برویم، قطعاً برنده واقعی این جنگ انقلاب اسلامی و بازنده دشمن است.

دکمه بازگشت به بالا