عمومی

کارمندانی که به جای حقوق، پوشک دریافت می‌کنند!

خانه های سالمندان کودکان چهار ساله را برای مراقبت از ساکنان خود استخدام می کنند، اما چرا؟

ترند روز پلاس-فاطمه کریمخان:در قرارداد کار نوشته بودند که «هر وقت دلش بخواهد می تواند سر کار بیاید»، اگر وسط «کار» خسته باشد یا خواب آلود یا بی حوصله باشد، می تواند بخوابد، چیزی بخورد یا خودش. وقتی حوصله سر رفت می تواند به خانه برود و دوباره کار کند. .

آیا شغل مطلوبی است؟ البته برای شما نیست، در آگهی استخدام نوشته شده که فقط زیر چهار سال استخدام می شوند، درآمدی ندارد، حق سرویس به کسانی که استخدام می شوند پوشک و شیرخشک می دهند و در همه کارها ساعاتی که بستگی به شرایط دارد و نگرش فرد حقوق بگیر ممکن است تغییر کند، مادرش نیز باید همراه او باشد!

این آگهی شغلی عجیب توسط یک “خانه سالمندان” در کیتاکیوشو، ژاپن ارسال شده است. آنها گفتند که برای مراقبت از ساکنان این مرکز که بیش از 80 سال سن دارند به کارکنان جدید نیاز دارند که سال ها را متعادل کنند. وسط تغییر دادن!

وظیفه شما لبخند زدن است!

نقش افرادی که برای این کار استخدام می شوند چرخیدن در اتاق نشیمن خانه سالمندان است که امیدواریم کودکان پذیرفته شده در این کار با حضور خود لبخند مردم را بر لبان اهالی این کار بیاورند. خانه

تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد حضور کودکان به ویژه کودکان خردسال در کنار سالمندان می تواند به بهبود زندگی و سلامت سالمندان کمک کند. در الگوی عادی زندگی خانوادگی، سرپرست خانواده اغلب مسئولیت مراقبت از فرزندان خردسال را بر عهده دارد، در حالی که والدین جوان آنها مشغول کارهای روزمره بیرون از خانه هستند.

یکی از بزرگترین خطراتی که سلامت روان افراد را در دوران سالمندی تهدید می کند افزایش اضطراب و افسردگی، احساس بی کفایتی و آسیب پذیری، داشتن فرزند در کنار سالمندان است که می تواند اضطراب و افسردگی آنها را کاهش دهد و به آنها کمک کند تا احساس موفقیت کنند.

اینجا جایی است که پول می گیرید نه پوشک!

خانه سالمندان نه کلاس درس!

آقای گاندو، مدیر خانه سالمندان که قصد دارد تعداد بیشتری از کودکان را برای حمایت از سالمندان استخدام کند، گفت که در حال حاضر 30 نفر برای این شغل ثبت نام کرده اند و تعدادی نیز می توانند استخدام شوند، برای کودکان و مادرانشان، این کار. مانند یک برنامه پیاده روی معمولی است. در پارک است، اما برای سالمندانی که اینجا زندگی می کنند مهمتر است. حضور کودکان آنها را به یاد کودکان و جوانی خود می اندازد و باعث سلامتی آنها می شود. برخی از این بزرگترها آنقدر با بچه ها آشنا می شوند که پدربزرگ و مادربزرگ واقعی هستند.

علاوه بر این آگهی استخدام، فرزندآوری با سالمندان علاوه بر کاهش اضطراب و تأثیر مثبت بر سلامت روان سالمندان، فواید دیگری نیز دارد. این روزها بیشتر افراد ترجیح می‌دهند فرزندان خود را برای یادگیری مهارت‌های اجتماعی به کلاس‌های مختلف بفرستند، اما شاید یکی از مهم‌ترین منابع یادگیری مهارت‌های زندگی در خانه فراموش شده باشد، حضور کودکان در کنار سالمندان علاوه بر تشویق سالمندان است. فعال ترند و به زمان خود معنا می بخشند، احساس تنهایی و رهاشدگی را کاهش می دهند و این احساس را در آنها ایجاد می کنند که در زندگی دیگران و به ویژه نسل آینده تأثیر دارند، به کودکان احترام می گذارند و اضطراب یادگیری از موقعیت های مختلف را کاهش می دهند. در مورد برخورد با بزرگسالان و کمک به اعتماد به نفس آنها. هر چه کودکان در دوران کودکی خود با بزرگسالان بیشتر تعامل داشته باشند، بیشتر یاد می گیرند که چگونه با موقعیت ها کنار بیایند. همنشینی با سالمندان می تواند باعث شود کودکان چرخه و منطق زندگی را زودتر درک کنند و از فضای خانه و مدرسه دوری کنند.

علاوه بر همه اینها، حضور فرزندان در کنار سالمندان در خانواده می تواند رابطه سالمندان خانواده با سالمندان را بهبود بخشد و از اضطرابی که بزرگسالان نسبت به همین موضوع احساس می کنند، بکاهد.

در مورد تأثیر فعالیت بدنی بر سلامت جسمی و روانی سالمندان مطالب زیادی گفته شده است، اما تحقیقات روانشناسی به نام شارون ارکین در دانشگاه آریزونا اخیراً نشان داده است که گذراندن وقت با کودکان می تواند بیماری آلزایمر را در سالمندان به تاخیر بیندازد. زیرا برای افراد مسن، شغلی دشوار محسوب می شود که باعث تحریک مهارت آنها می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا