عمومی

کارلوس ترک عادت نکرده است

تیم ملی ایران امروز در حالی به مصاف سنگال می رود که پیروزی مقابل اروگوئه می تواند سهم زیادی از دلایل انتخاب سرمربی جدید تیم ملی را توجیه کند.

به گزارش ترند روز و برگرفته از سه تمرینما او را به قدری می شناسیم که امروز در ریش سفیدی که بر چهره اوست، موقعیت ها و نگرانی های زیادی دیده می شود. او در روز بازی با اروگوئه با لباس ورزشی و چهره ای نتراشیده بدون توجه به مراسم بازی ملی در کنار زمین حاضر شد. آنچه در این سال ها درباره او نمی دانستیم؛ مگر اینکه کارهای مهم تری برای انجام دادن داشته باشد.

اما آنچه مسلم است این است که زمان کافی برای ساخت تیمی که بتواند جزو گزینه های صعود به مرحله بعد باشد، وجود ندارد، همانطور که در این زمان محدود نمی توانند بهانه ای داشته باشند. به همین دلیل او قصد دارد از هر ثانیه این اردوی کوچک به گفته خودش استفاده کند تا در بدترین حالت در صورت عدم پیشروی بتواند از آبروی فوتبال ایران پاسداری کند.

اخبار دریافتی از اردوی اتریش حاکی از آن است که سرمربی پرتغالی روزانه بیش از 10 ساعت وقت خود را برای آماده سازی تیم ملی و آنالیز رقبا صرف کرده است و این علاوه بر ساعاتی است که در کنار بازیکنان در زمین می گذرد.

او روال روتین را رها نکرد و همچنان اشتیاق عجیبی به پرداختن به جزئیات دارد، به طوری که حتی کمبود وقت هم برای مدت طولانی مانع او نشد و حتی به گفته بازیکنان برخی حتی در اردو هم احساساتشان را نشان می داد. زیاد شد نه کاهش.. (گفته می شود روز اولی که وارد اردوی اتریش شد با قطر میله مشکل داشت به همین دلیل در شروع تمرین سوت نکشید تا این مشکل حل شود. )

بدون شک خبر عجیبی از آخرین اردوی تیم ملی در گرمای 40 درجه قطر به گوش او رسیده و شاید به همین دلیل است که می خواهد با برگزاری هرچه بهتر این اردو اختلافات خود را با سرمربی سابق نشان دهد. شاید نزدیک کوه های آلپ

به هر حال انگیزه حضور در بزرگترین و دیدنی ترین کارناوال ورزشی جهان که برای دومین بار نیز برگزار می شود افتخار بسیار ارزشمندی است که هیچکس با چنین جاه طلبی نمی تواند به سادگی و با بی تفاوتی از کنار آن بگذرد. در اعمال و بیانیه شما

انتشار این مطلب معروف در صفحه خودش از فضای صمیمی رختکن تیم ملی، اگرچه از نظر حرفه ای قابل توجیه نیست، اما در کل ارزشش را دارد و نمی توان آن را سرزنش کرد. به او. در واقع اگر کارلوس کی روش به نسل تیم ملی ایران که با همه زیبایی و شکوهش مهمترین نقش را در ظهور آنها ایفا کرد، اعتقاد زیادی نداشت، هرگز پیشنهاد هدایت تیم ملی را نمی پذیرفت. . حتی اگر این پیشنهاد از طرف خانواده باشد.

فراموش نکنید که پس از گذشت دو سال، رسانه های داخلی همچنان آلکنو را به خاطر قبول هدایت تیم ملی در المپیک مقصر می دانند. منتقدان این مربی مشهور جهان معتقدند که او قبل از هر چیز می خواهد در المپیک شرکت کند.

برتری مقابل یکی از قوی ترین اروگوئه های سال های اخیر و بیش از عملکرد قابل قبول تیم ملی در چند جلسه نشان داد که هنوز می توان روی توانایی این 70 پرتغالی امسال حساب کرد یا به عبارتی می توان بازی کرد. پشت سر او قواعد خوب بازی و تحلیل وقایع امروز.

برای درک دلیل اصلی تحت تاثیر قرار دادن شاگردانش کافی است به کلیپی که در صفحه خودش با تایید حقانیت مهدی تاج منتشر کرده است برگردیم. او در سال‌های حضور در سر الکس فرگوسن با استفاده از کلمات کلیدی و هیجان‌انگیز کردن بازیکنانش به مرزهای کنترل رسید و فضای بزرگ‌ترین رختکن جهان را تجربه کرد. نشانه های مقاومت جانانه رامین رضاییان در برابر اصرار مهاجمان تسلیم ناپذیر اسپانیایی برای عبور دادن توپ از روی زمین همچنان در خیابان فدراسیون، مرکز ملی فوتبال و مجموعه پک دیده می شود. تصویری که به بهترین شکل نشان دهنده روحیه جنگندگی بازیکنان تیم ملی در این بازی هاست. شجاع در بازی اخیر تیم ملی مقابل اروگوئه با ضربه محکم سوارز و والورده دو بار سرش را روی توپ قرار داد تا از تهدیدات دروازه این تیم جلوگیری کند.- ملی.

به این ترتیب و با توجه به تمام اطلاعاتی که در بالا ذکر شد، سی کیو شاید تمایل خود را برای حضور مجدد روی نیمکت تیم ملی در صورت حضور حاج صفی، طارمی، جهانبخش، انصاری فرد، عزت اللهی و … پنهان نکرده باشد. جام جهانی. او برای رسیدن به خواسته اش تا دیدار محرمانه با وزیر ورزش و بحثی که پیش از این در دنیای تیم ملی دیده نشده بود پیش رفت.

در واقع باید اعتراف کنیم که این نسل فعلی بازیکنان تیم ملی در طول این 9 سال که در تاریخ فوتبال ایران خاص بوده است، مهمترین دوران را تجربه کرده اند. استادیوم سرمربی و به عبارتی جایگاه فعلی خود را مدیون او هستند و به جز کارلوس نمی توانند به هیچکس اعتماد کنند. (البته در این مورد بحث های زیادی وجود دارد، زیرا اگر بخواهیم به صورت درونی و منطقی به این مشکل بپردازیم، می توان گفت که مارک ویلموتس با انتقادات فراوان (خطاب بسیاری به او بود، او یک او از این وابستگی شدید رنج می برد.)

برد مقابل اروگوئه با تمام ستاره هایش مناسب ترین حرکت برای کی روش در حال حاضر است. پاسخ اعتماد خود را از شاگردانش خیلی زودتر از آنچه انتظار داشت دریافت کرد. امروز کمتر شاهد انتقاد از میانگین سنی تیم ملی هستیم، اما کی روش به پاسخ احتمالی به این انتقاد اشاره می کند. وی معتقد است قانون افزایش تعداد جایگزین ها که پس از همه گیری به تصویب رسیده است، این کمبود را بیش از پیش نمایان می کند.

کی روش امروز در یکی از مهمترین لحظات به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، تیمش را مقابل شاگردان الیو سیسه در ورزشگاه موشن اینوست آرنا به میدان خواهد برد. تیمی متحد متشکل از ستارگان سرشناس باشگاه های اروپایی که می توان آن را آخرین آزمون بزرگ تیم ملی ایران قبل از بازی مقابل انگلیس در جام جهانی دانست.

جالب است بدانید سنگالی ها در 15 بازی اخیر خود فقط یک بار شکست خورده اند و در واقع یکی از این شکست ها در زمان کی روش در مصر رخ داده است. آنها و مصر با سه مسابقه مهم (فینال جام آفریقا و جام جهانی) ناگهان به دشمنان قسم خورده تبدیل شدند.

اگرچه شاید نتیجه بازی امروز مقابل سنگال ملاک خوبی برای قضاوت تیم ملی نباشد، اما نباید هزینه جان اسکوچیچ در باخت مقابل الجزایر در بازی را فراموش کرد.- برادری. کی روش هرگز مانند اژدها اشتباه نخواهد کرد و با قدرت تمام به مصاف قهرمان آفریقا خواهد رفت و ممکن است فرمتی متفاوت از بازی اروگوئه داشته باشد تا بتواند اعتماد بین آنها را تا حد امکان به او و ارتشش افزایش دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا