عمومی

چگونه ثابت کنیم مرد هستیم؟!

در این روز هیجان انگیز و با همه این قوس ها و قیمت ها ، برای نشان دادن اینکه شما یک انسان هستید می توانید در را به پای خود باز کنید! به محض این که جیب های خود را محکم نگه دارید تا حتی دو قرن به آن ضربه نزنید ، کارهای هنری زیادی انجام داده اید. با دست پر به خانه بروید ، آن را رها کنید!

از طرف دیگر ، در این دوره؛ اتفاقاً ، تیز و “بز” نشانه هایی از پیری انسان است و محصول به چیزی مناسب برای گاو تبدیل شده است! تئوری و شجاعت قرعه کشی به روندی تبدیل شده است “بگذارید دم شیشه آب آن را بخورد”!

بنابراین با این تعاریف؛ چگونه ثابت می کنید مرد هستید؟ آیا زمان عجیب و غریبی است ، اگر فقط از داشتن یک نهال غلیظ راضی هستید ، باید فردا هزینه زیادی صرف کنید و اعتراف کنید که این یک “وظیفه زن و مرد” است؟ از آنجا که جبر زمان و فشارهای زندگی مانند همه چیزهایی است که برای وازکتومی مردان طراحی شده است ، یعنی شرایط آقا محمد خان قاجار با مجازات ها و تورم همراه است. همه اینها همه ارقام به استاد داده می شوند! آیا اکنون می فهمید که چرا این دوره “وضعیت بحرانی کنونی” نامیده می شود؟ بنابراین اگر برای اثبات مردانگی خود کمی دست بدهید ، ناگهان می بینید که لکه برادری ، تراجنسیتی ، همجنس گرایی و … در ریش گیر کرده است!

خوب؛ چه کنیم که نشان دهیم مرده ایم؟

شیشه های پرتقال و آب پرتقال را باز کنید؟ غیرت و تورم در رگهای خونی ما. کنترل ظاهر افرادی که از جلال ما عبور می کنند؟ سوسک تروریست را در روزنامه لوله دنبال می کنید؟ آیا ما قصد داریم فریاد بزنیم و ونوس را با صدای باس مذکر ذوب کنیم؟

نه عزیزم کافی است با تأیید مقامات اشتباه کنید و به اندازه کافی مرد خواهید شد … اکنون می دانید که خدمات قبل از استعمار و آزار و اذیت بی شرمانه نوعی شرم و رسوایی است و مردانگی را ثابت می کنید؟ به این ترتیب دیگر نیازی نیست که مردانگی خود را مانند ختنه این سیاستمدار سابق ثابت کنید! همه چیز خیلی سخت است و شما به اثبات کافی بودن مرد بودن احتیاج دارید! بالاخره یک مرد مرده بهتر از یک مرد است!

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا