عمومی

پیش ثبت‌نام پایه دهم مدارس شاهد در چهارمحال و بختیاری آغاز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، داوود قلعه‌ای صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری در رابطه با پیش ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد، اظهار کرد: پیش ثبت نام در مدارس شاهد برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به صورت الکترونیکی و از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir انجام خواهد شد.

وی به مهلت زمانی پیش ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد اشاره کرد و افزود: خانواده‌ها تا ۲۵ مردادماه سال جاری فرصت دارند جهت انجام مراحل پیش ثبت نام دانش‌آموزان پایه دهم در مدارس شاهد اقدام نمایند.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در رابطه با پیش ثبت نام میان پایه‌ای ادامه داد: دانش‌آموزانی که قصد دارند به پایه‌های میانی مدارس شاهد وارد شوند در همه مقاطع تحصیلی تا ۲۵ مردادماه مهلت پیش ثبت نام خواهند داشت.

قلعه‌ای همچنین به نحوه انجام مراحل پیش ثبت نام نیز اشاره و عنوان کرد: والدین دانش‌آموزان پس از ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش با نقش “والدین” باید بر روی آیکون “پیش ثبت‌نام” کلیک کرده و سپس گزینه “پیش ثبت نام مدارس شاهد” را انتخاب نمایند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶ مدرسه شاهد مقطع متوسطه دوم در نواحی ۱ و ۲ شهرستان شهرکرد، بروجن، لردگان و فارسان در استان چهارمحال و بختیاری در سه رشته نظری ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی دانش‌آموز می‌پذیرند.

دکمه بازگشت به بالا