استان ها

پیام واقعی رویداد «عصر امید» به مسئولان چه بود؟

سید محمد جواد موسوی در آستانه برگزاری مرحله دوم در دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «سال های امید» در گفت و گو با خبرنگار استانی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: «سال های امید» رویدادی منحصر به فرد است و دانشگاه آزاد اسلامی اکنون 40 ساله شده است. قدیمی و شروع یک تحول جدید

وی افزود: مخاطبان این مراسم “سال امید” اکثر آنها جوان هستند و طبق اعلام مرحله دوم انقلاب اسلامی جوانان در حال تزریق قدرت به جامعه هستند و پیام این حرکت این است که بتوانیم بسیاری از مشکلات کشور را حل کنیم جوانان معتاد ، تلاش. و جهاد علمی


بیشتر بخوانید:

تولید مواد طبیعی برای جلوگیری از مسمومیت غذایی

ساخت عایق های غیر حریق صنعتی با کیفیت 40 درصد از خارج از کشور

تولید از کاشت تا برداشت در 7 روز


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر با حضور در غرفه خبرگزاری آنا در نمایشگاه عصر امید، گفت: در رویداد عصر امید، دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف حضور داشته است. دستیاران ماهر، کارکنان و دبیرستان نشان می دهد که دانشگاه بر اساس مهارت هایی که به زیرساخت ها داده شده از آموزش از حافظه به آموزش در حال حرکت است.

موسوی تصریح کرد: از سوی دیگر وجود فناوری، مراکز فناوری، رشد و آزمایشگاه های مجهز برای نهضت «عصر امید» به مسئولان کشور این نوید را می دهد که می توانند بر تخصص تکیه کنند و 40 سال است که در این مرکز ایجاد شده اند. دانشگاه آزاد اسلامی. ” برای حل مشکلات به جای نگاه کردن به خارج از ایران.

وی درباره توانمندی های شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: فرودگاه ویژه ای در شهر کاشمر وجود داشت و به هواپیما نیز علاقه مند بودند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر تصریح کرد: کاری که در این دانشگاه انجام داده ایم منحصر به فرد است و می توانیم به دانشجویان تحصیلات تکمیلی گواهینامه اعطا کنیم و طبق تفاهم نامه ای که با مدارس و نهادهای جامعه مدنی داریم گواهی گواهی) تایید شده توسط هواپیما. یک کشور به دانش آموزان داده می شود، یعنی دانش آموزان در طول تحصیل این مهارت ها را یاد می گیرند و مکان خوبی برای کار آنها است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا