اجتماعی

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی درگذشت ۵ تن از کادر بهداشت میرجاوه در سانحه رانندگی

عروج وزیر بهداشت درگذشت پنج تن از کارکنان بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سانحه رانندگی در مسیر محل کار را به هموطنان تسلیت گفت.

به گزارش ترند روز، در متن پیام دکتر. بهرام عین اللهی گفت: جان باختن 5 نفر از همکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه بر اثر سانحه تصادف در مسیر محل کارشان باعث شد من و جامعه به سلامت در کشور بشدت متاثر و اندوهگین شده و با کلمات نمی توان غم جدایی را بیان کرد. از این عزیزانی که جان پاک خود را برای سلامتی جامعه گذاشتند.

چگونه می توان چنین فداکاری را گرامی داشت و با چه کلماتی می توان این غم بزرگ را بیان کرد؟ این ضایعه غم انگیز را به خانواده های محترم و همکاران و جامعه سلامت کشور تسلیت می گویم. امیدوارم خداوند متعال آنان را با صالحین محشور کند و به بازماندگانش صبر و اجر عنایت فرماید.

دکتر. حسین فرشیدی – معاون درمان وزارت بهداشت وی در همین زمینه در پیامی پیام داد: درگذشت همکار پرتلاش نظام سلامت کشور در شبکه بهداشت و درمان استان های میرجاوه، سیستان و بلوچستان برای من و همکارانم در بخش سلامت در کشور

این بهورزان خستگی ناپذیر که در فاجعه هولناک محور زاهدان در میرجاوه به رحمت ایزدی پیوستند، نمادی از جامعه بزرگ و بی‌طرف سلامت کشور هستند که از مرکز استان تا دورافتاده‌ترین شهرها را در بر می‌گیرد. و مرزهای عزیز ایران زمین و جهت تلاش شبانه روزی آنان ارتقای سلامت مردم با توسعه دسترسی بیشتر به خدمات بهداشتی در جامعه است.

از سوی دیگر از دست دادن همکارانم مرحوم محمد شرادی جهانی مسئول گسترش شبکه بهداشت و درمان میرجاوه، مرحوم عبدالرحیم مرادی حقیقی، میکروسکوپ مرکز خدمات جامع سلامت لادیز، مرحوم سامیه ریگی لادیز، روانشناس. در مرکز خدمات جامع سلامت لادیز، مرحوم منیره شهبخش، مامای مرکز خدمات جامع سلامت لادیز و راحله کلانتری، مامای مرکز خدمات جامع سلامت لادیز، ویژه خانواده عزیز، همکاران شبکه بهداشت و درمان و کلیه همکاران. در حوزه سلامت در استان سیستان و بلوچستان و کشور. از بازماندگان صبر و شکیبایی می خواهم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا