اجتماعی

پویش «به امید خدا» در گلستان راه‌اندازی شد

ترند روز/ گلستان معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه دشمن به دنبال یأس و ناامیدی در جامعه است، گفت: به امید خدا در گلستان برای ایجاد امید و افزایش آمادگی مشترک آغاز شد.

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت وگو با ترند روز، درباره راه اندازی نهضت امید به خدا در گلستان، اظهار کرد: یکی از مهم ترین عوامل رشد و بهروزی پیشرفت و توسعه همه جوامع، آمادگی و آمادگی است. امید برای همه رسالت ایجاد امید در قالب اسلام ناب محمدی علاوه بر وظیفه همگانی در عرصه های فرهنگی و رسانه ای به ویژه در مرحله دوم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن از حسن و تجلی دستاوردهای انقلاب اسلامی و روند تمدنی هراس دارد، افزود: دشمن در صدد ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه است، زنده باشید تا مردم را از سخنان اسلام و اسلام دور نگه دارید. دین و انقلاب، دشمن را به خوبی می شناسند و بر اقدامات آنها نظارت می کنند و به موقع پاسخ می دهند.

نماینده مردم فرهنگ تبلیغات اسلامی گلستان در مجلس با بیان اینکه از این نظر در ماه مبارک رمضان پویش به امید خدا با همت نهادهای انقلابی و هیئات مذهبی آغاز شد. در قالب رسانه محصولات، فضای محیطی، کارهای خلاقانه و ابتکاری و همچنین در امداد رسانی مؤمنان، رسیدگی به نیازمندان، روزه های اول وقت، نماز، عبادت کلیسا، افطاری های ساده، مجالس خانگی، قرآن کریم و هرگونه رویداد امیدوارکننده و دلگرم کننده صلح. برای گسترش خیر و ایجاد همدردی و همبستگی با خانواده و جهان جامعه در این رویداد.

دیلمی باب یان با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را به سامانه 3000212 ارسال کنند، تصریح کرد: به 30 شرکت کننده در این رویداد یک میلیون تومان جوایز قرعه کشی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا