اجتماعی

پوشش امدادی ۷۶ حادثه در تعطیلات نوروزی/ ۵۸ سانحه ترافیکی تا به امروز

ترند روز/ گلستان مدیرعامل بنیاد هلال احمر استان گلستان با اشاره به فعالیت‌های مستمر و همه ساله امدادگران این جمعیت در ایام نوروز گفت: امروز فاجعه بیش از 76 تردد تحت پوشش هلال احمر گلستان است. .

فرهاد میقانی در گفت وگو با ترند روز، با اشاره به اینکه اورژانس و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گلستان از 25 اسفندماه در آماده باش نوروزی هستند، گفت: خدا را شکر و تلاش جوانان، امدادگران و داوطلبان از انجمن هلال، قرمز، ما مأموریت خود را انجام داده ایم، یا حتی خوشبختی زمانی است که کار اضطراری بدون خطر و خطر لازم نباشد.

وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی تا ظهر امروز در مجموع 76 فقره تصادف و تصادف در استان گلستان به ما گزارش شد و اورژانس در محل حضور یافتند، گفت: از این تعداد 58 فقره مربوط به ترافیک است. تصادفات..” دیا

مدیرعامل جمعیت هلال احمر شهرستان گلستان با اشاره به اینکه 95 نیروی کار به محل حادثه اعزام شده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون 203 نیروی کار در این ماموریت مستقر شده اند.

میقانی از نجات 12 نفر و نجات جان این عزیزان خبر داد و گفت: 62 نفر توسط تیم امداد و نجات ما به بیمارستان ها و درمانگاه ها منتقل شدند و 6 نفر در خارج از منزل مداوا شدند.

وی از اسکان یک خانواده و رهایی 9 نفر در حوادث تا کنون خبر داد و گفت: در عملیات های انجام شده تاکنون 97 دستگاه آمبولانس توسط تیم کار و امداد به کار گرفته شده است.

مدیرعامل صلیب سرخ استان گلستان با اشاره به اینکه شهرستان مینودشت بیشترین آسیب را از 17 حادثه رانندگی در تعطیلات نوروزی داشته است، افزود: گرگان، علی آبادکتول و کردکوی به ترتیب 14، 9 و 9 فوتی داشته اند. دسته ها، رویدادهای بیشتر در ایام نوروز مجروح شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا