اجتماعی

پوشش امدادی ۲۲ بهمن با حضور ۱۲۵۰ نیروی عملیاتی هلال‌احمر تهران

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران گفت: ۱۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران، پوشش امدادی مراسم ۲۲ بهمن را برعهده دارند که ۷۳۰ نفر در شهر تهران خدمات رسانی می‌کنند.

به گزارش ترند روز، شاهین فتحی ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: همانند سال های گذشته جمعیت هلال احمر در شهر و شهرستان‌های استان تهران وظیفه پوشش امدادی این مراسم را با همکاری سایر دستگاه‌های امدادی برعهده دارد.

وی افزود: با برنامه ریزی‌هایی که انجام شده است، بالغ بر یک هزار و ۲۵۰ نفر امدادگر، نجاتگر، پزشک و پیراپزشک کادر و داوطلب، وظیفه پوشش امدادی مراسم ۲۲ بهمن را در استان تهران برعهده دارند که ۷۳۰ نفر از این افراد در پایتخت و در مراسم اصلی این بزرگداشت به هموطنان خدمت رسانی می‌کنند.

فتحی بیان کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران با بهره گیری از ۱۲۵ خودروی امدادی و عملیاتی و همچنین یک فروند بالگرد، مراسم ۲۲ بهمن را پوشش امدادی می دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: یک تیم واکنش سریع، ۸ تیم سگ‌های زنده یاب و یک تیم امداد هوایی در آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت لزوم به دیگر تیم‌ها ملحق شوند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ این مقام مسئول گفت: دو پایگاه امدادی درمانی شامل دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو آمبولانس با همراهی  کادر مرتبط درمانی در میدان آزادی و میدان انقلاب پایتخت مستقرند تا در صورت لزوم، خدمات درمانی را به شرکت کنندگان در این مراسم ارائه دهند.

فتحی در پایان افزود: غرفه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر نیز در ضلع جنوبی خیابان آزادی، بین خیابان اسکندری و توحید، تا پایان مراسم، آماده ارائه خدمات به هموطنان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا