عمومی

پردیس فناوری و نوآوری هرمزگان کلنگ زنی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، پروژه های پردیس مشترک فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری و دانشگاه هرمزگان با حضور دکتر انصارالله افتتاح شد. محمد زلفی گل وزیر عطف، نماینده هرمزگان در پرسشنامه اسلامی، رئیس دانشگاه هرمزگان، علی فاتی رئیس پارک ملی علم و فناوری، روسای دانشگاه ها و مدیران دانشکده ها در استان به محل اعزام شدند. زمین

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم ضمن قدردانی از رویدادهای برگزار شده در حوزه فناوری در استان هرمزگان و همکاری بی نظیر دانشگاه هرمزگان و پارک علم و فناوری، گفت: توسعه فناوری در راستای توسعه فناوری است. برای کشور ضروری است و مقام معظم رهبری فرمودند. این نیز اجتناب ناپذیر است.

زلفی گل افزود: ساخت مدرسه و مرکز فناوری جدید در هرمزگان فرآیندی هیجان انگیز است و می تواند به توسعه یا ساخت زیرساخت های توسعه در این منطقه منجر شود.

مسؤولان تشریح کردند: یکی از فعالیت های پیشرو در پیشرفت و فناوری، نصب مراکز اطلاعاتی و شتاب دهنده ها در محوطه پروژه پردیس مشترک فناوری است.

زلفی گل افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان باید الگویی مهارت محور باشد که شرایط لازم را برای کسب تجربه دانش آموزان در استان فراهم کند.

زلفی گل، قدرت علمی و دیپلماسی را اولویت اول آموزش و پژوهش هدفمند دانست و گفت: ما باید رابطه خود را با دنیا روشن کنیم و نخبگان اینجا باید حرفی برای گفتن داشته باشند.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان نیز ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: با توجه به جابجایی محل پروژه و تصویب و تامین اعتبار، پروژه ساماندهی و در زمینی به مساحت 10 هکتار در محدوده پردیس دانشگاه هرمزگان انجام شد. کل مساحت) به مساحت 42 هکتار می باشد و در 3 نوبت اجرا خواهد شد.

فاطی تعریف شده: در فاز اول اجرای راه دسترسی داخلی به سایت به مساحت 17000 متر مربع و ساختمان کارگاهی به مساحت 1000 متر مربع در قالب 4 ساختمان در 250 متر مربع. اعمال می شود.

وی گفت: در فاز دوم ساختمان مرکزی به مساحت 4000 متر مربع خواهد بود که شامل احداث مرکز توسعه به مساحت 1450 متر مربع و ساختمان چند مستاجر به مساحت زمین می شود. 1450 متر مربع و ساختمان مرکزی به مساحت 1100 متر مربع آماده مناقصه می باشد.

این مسئول تصریح کرد: در فاز سوم اجرا و تجهیز نیروگاه ها، کابل های الکترونیکی و دیتا و لوله کشی برای تامین زیرساخت های لازم و احداث کارگاه ها و ساختمان ها، آزمایشگاه 1000 متر مربع انجام می شود.

فاطی گفت: کار در دست احداث مرمت ساختمان مرکزی و مرکز کشاورزی، تکمیل انبار، تامین آب و روشنایی چادرها و مراکز و مراکز کشاورزی، تکمیل راه های دسترسی و پیاده روها و ترتیب کانال های حمل آب های زیرزمینی

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما ایجاد پارکی با آخرین فناوری و نوآوری در استان، ارتباط عمیق‌تر و قوی‌تر صنعت و دانشگاه از طریق پارک‌های علمی و فناوری و مراکز توسعه آن است. به عنوان اثبات این که او کسی است که تعالی کشور را حفظ می کند.

دکمه بازگشت به بالا