فرهنگ و هنر

پخش اپیزودهایی از «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در شب‌های قدر

قسمت های سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در شب قدر در ماه مبارک رمضان آماده پخش است.

به گزارش ترند روز، روابط عمومی شبکه پنج سیما، قسمت‌های «آخرین قرار»، «برنده‌های خوشبخت» و «بیدار باش» از مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان، در شب به روی صحنه می‌رود. قدر ماه مبارک رمضان از شبکه پنج سیما پخش می شود.

قسمت «قرار نهایی» چهارشنبه 30 فروردین ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش می شود. این قسمت درباره پروانه یکتا، زن جوانی است که با دوستش سیما زندگی می کند و قصد دارد برای یک موسسه خیریه پول جمع کند.

قسمت «برنده مبارک» نیز فردا پنجشنبه اول فروردین آماده پخش است که ساعت 12 ظهر پخش می شود. داستان این قسمت درباره جوانی به نام مرتضی، تکنسین و سازنده کامپیوتر است که نگاهش به دنیای اطرافش صفر، یک، دو، دو تا چهار است.

همچنین قسمت «خوشبخت بیدار شو» در سریال «شاید به تو هم بیاید» جمعه 11 اردیبهشت ماه مصادف با 20 ماه مبارک رمضان ساعت 19 از شبکه پنج پخش می شود. سیما

این قسمت زندگی آفاق، زنی مسن را روایت می کند که پس از سال ها آشفتگی، در خانه ای قدیمی کار پیدا می کند. او یک پسر معلول دارد و هر از چند گاهی به فکر آسایش و آرامش اوست تا اینکه نام او را به عنوان یکی از خوش شانس های قرعه کشی بانکی می آورد و ….

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا