حوادث

پایان سرقت‌های خشن از زنان در غرب تهران

فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری عامل سرقت شدید طلا و جواهرات توسط زنان در غرب تهران خبر داد.

به گزارش ترند روز ، سرهنگ جلیل مقفاهی در آستانه دستگیری افراد زیر گفت: یک دستگاه پژو 206 با دو نفر به طور ناگهانی متوقف شد. هنگامی که از ماشین پیاده شدند ، با تهدید گاز اشک آور زن را سرقت کردند و با سرقت دستبند وی از محل متواری شدند.

وی گفت: چندین شکایت مشابه در پلیس در همان مناطق ثبت شد ، پژو 206 به سرقت رفت. بر اساس این اطلاعات و ثبت گزارش های مشابه ، جستجوی هدفمندی برای شناسایی و دستگیری سارقان در منطقه آغاز شد و در نهایت پلیس توانست خودروی سارق را شناسایی کند.

فرمانده انتظامی بازنشسته تهران ادامه داد: با شناسایی خودروی سارق ، طرح کنترلی اجرا شد و هنگامی که راننده و سرنشینان پژو توسط پلیس محاصره شدند ، اقدام به فرار کردند و موفق نشدند و از توقف پلیس مراقبت کردند. رانندگی با سرعت زیاد در طول جاده پاداش گرفتند. در این باره عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و پس از 30 دقیقه تعقیب و گریز ، ماموران چندین اسلحه شلیک کردند. پس از فرار جنایتکاران ، مقامات ، طبق قانون حاکم بر استفاده از سلاح گرم ، به لاستیک خودرو شلیک کردند ، خودرو را متوقف کردند ، یکی از متهمان را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

اوقاف گفت دو سارق متواری شده اند و وی گفت: با انتقال متهم به کلانتری به جرم خود اعتراف کرد. تا کنون 11 زن مفقود شده به کلانتری مراجعه کرده و شکایات خود را برای این افراد نوشته اند.

طبق توضیحات وی ، تحقیقات برای دستگیری همدستان دو سارق دستگیر شده و همچنین سارقان طلا و جواهرات مسروقه ادامه دارد و متهم دستگیر شده برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا