اجتماعی

پایان انتظار چندین ساله دامداران “مراوه‌تپه” با دستور استاندار

ترند روز/ گلستان فرماندار مراوه تپه از احداث بازارچه احشام در این شهرستان خبر داد و گفت: با پیگیری استاندار گلستان سال ها انتظار دامداران این شهرستان به پایان رسیده است.

لقمان قربانی در گفت وگو با ترند روز، اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا شهرستان مراوه تپه به قله توسعه برسد و شاخص های توسعه شهرستان محقق شود.

همبستگی دلیل توسعه/ساخت بازار حیوانات خانگی در مراوه تپه است

وی وحدت و همدلی شهرستان مراوه تپه را رکن توسعه این شهرستان دانست و افزود: خوشبختانه مردم مراوه تپه در رؤیت ماه و عید با نظام مقدس جمهوری اسلامی موافق بوده اند. – فطر خوشبختانه مشکلی پیش نیامد و هر دو به دستور حضرت عالی عمل کردند.

فرماندار مراوه تپه با بیان اینکه باید همبستگی، همکاری و همکاری در توسعه، پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاران افزایش یابد تا شاهد شهری آباد باشیم، گفت: توجه به توسعه و پیشرفت شهرستان در دستور کار ما بود. در واقع تیمی از مشاوران و داوران تشکیل شد تا از پیشنهادات و نظرات این گروه تاثیرگذار استفاده کنند.

قربانی با تشکر از نظارت استاندار گلستان بر ساخت بازار دام در مراوه تپه یادآور شد: بیش از 70 درصد دام های استان گلستان در مراوه تپه است و مشکل حمل و نقل و هزینه انتقال دام به بازار گنبدکاووس. کاهش یافته است. کشاورزان مراوه تپه برای فروش دام های خود باید 180 کیلومتر را تا بازار دام گنبدکاووس طی کنند که علاوه بر صرف وقت و هزینه، مسیرهای مهاجرت و سایر راه های ارتباطی منطقه را با مشکل مواجه می کند.

وی افزود: با توجه به اینکه پروژه ساخت بازار دام مراوه تپه متوقف شده است، به استاندار گلستان اعلام کرده ایم که با توجه به تخصص وی، ساخت این پروژه در برنامه زمان بندی قرار گرفته و سال ها انتظار دامداران در شهرستان به رشد. به پایان رسید.» این پروژه ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، تأثیر بسزایی در کار مستقیم و غیرمستقیم برای شهر خواهد داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا