اجتماعی

وقوع ۵ حادثه رانندگی در استان سمنان/ زن ۳۵ ساله جان باخت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، ضمن بیان اینکه نخستین روز فروردین و اولین روز سال نو با پنج حادثه رانندگی مهم همراه بوده است، ابراز داشت: در مجموع این حوادث خانم ۳۵ ساله جان باخت تا اولین فوتی رانندگی را در سال نو رقم بزند.

وی ضمن بیان اینکه ساعتی مانده به تحویل سال نو دو خودرو پراید به صورت رخ به رخ در محور فولاد محله_دامغان با یکدیگر برخورد کردند، افزود: این حادثه هشت مصدوم برجای گذاشت که توسط اورژانس و هلال احمر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه حادثه دوم درست یک ساعت بعد از آغاز سال تحویل برای خودرو سمند در محور سمنان_دامغان رقم خورد، ابراز داشت: واژگونی این خودرو به مصدومیت پنج هموطن منتهی شده است.

درخشان بابیان اینکه ساعت هشت صبح نیز شاهد تصادف زنجیره‌ای سه خودرو نیسان وانت، پژو ۴۰۵ و پراید در کیلومتر ۱۲۵ محور میامی_سبزوار بودیم، تصریح کرد: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه دو حادثه واژگونی در محور شاهرود_مشهد و برعکس دیگر حوادث مهم رانندگی بودند، افزود: واژگونی پژو ۴۰۵ در مسیر رفت شاهرود مشهد چهار مصدوم و یک فوتی داشت که خانم ۳۵ ساله جان باخت و دیگر واژگونی نیز برای نیسان وانت در همان نقطه مسیر برگشت دو مصدوم به همراه داشت.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر نقش جوانان در تغییرات اجتماعی و ساختار اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا