ورزشی

وعده بزرگ CR۷ به هواداران یونایتد

به گزارش خبرگزاری ترند روز؛ کریستیانو رونالدو حتی در یک فصل ناامید کننده برای یونایتد، با زدن 24 گل در تمام رقابت ها با لباس باشگاه توجهات را به خود جلب کرد. حالا پس از اولین فصل حضورش در این باشگاه، کریستیانو رونالدو از هواداران منچستریونایتد تشکر کرده و به آنها قول داده است که قرمزها پس از کسب جام، به زودی به جایگاه قبلی خود بازخواهند گشت.

کریستیانو رونالدو گفت: می خواهم به هواداران بگویم که آنها شگفت انگیز هستند. حتی وقتی می باختیم، همیشه از ما حمایت می کنند و همیشه در کنارمان هستند. هواداران همیشه در قلب من هستند و باید به آنها احترام گذاشت، زیرا آنها همیشه در کنار ما هستند. به عنوان مثال، در اولین بازی ام پس از بازگشت به یونایتد، البته این حمایت را نه تنها در بازی، بلکه در روزهای قبل و در هتل احساس کردم. کمی استرس داشتم که طبیعی است اما همه چیز خوب پیش رفت. بازی را شروع کردم و دو گل زدم و شرایط خیلی خوب بود.

وی ادامه داد: رکورد برای او از آن من است. من رکوردها را دنبال نمی کنم، اما رکوردهای بعدی من همه خوب هستند. اما این دستاوردها همچنان به من انگیزه می دهد تا سخت کار کنم، من هنوز فوتبال را دوست دارم و البته منچستر و هم تیمی هایم در این راه به من کمک می کنند، بنابراین باید از همه کسانی که به کریستیانو کمک کردند تشکر کنم. ساختن توپ برای این باشگاه همیشه خوب است، اما وقتی هت تریک کنم چه بهتر.

رونالدو همچنین به هواداران خبر خوبی داد و گفت: بزرگترین هدف من قهرمانی در رقابت ها و تلاش برای کسب عنوان قهرمانی یا جام است. من معتقدم منچستر به جایی که هست باز خواهد گشت. گاهی اوقات زمان می برد، اما من هنوز به آن اعتقاد دارم.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا