ورزشی

واکنش سرمربی تیم‌ ملی زنان به بی‌حرمتی بازیکنان به پیراهن تیم ‌ملی

واکنش سرمربی تیم ملی بانوان به بی احترامی بازیکنان به تیم ملی.

سرمربی تیم ملی بانوان درباره بی احترامی بازیکنان به لباس تیم ملی برای فوتبال اظهار نظر کرد.

به گزارش خبرگزاری ترند روز، پس از دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال عراق با چند ملی پوش در اردوی تیم ملی و انتشار اخباری که باعث این مشکل شده بود، فروزان سلیمانی سرپرست فعلی تیم فوتسال بانوان کشورمان در این باره اظهار نظر کرد. . این مشکل.

دیروز ملی پوشان ایرانی با لباس تیم ملی برای حضور در دیدار دوستانه مقابل تیم ملی عراق به رهبری شهناز یاری حاضر شدند و عکس ها در فضای مجازی دست به دست شد.این بازی به خصوص اختلاف نظر.

سلیمانی ضمن آرزوی موفقیت برای خانم یاری و کادر فنی ایرانی تیم ملی عراق، ضمن ابراز تاسف از این حادثه، گفت: این حادثه یکپارچگی تیم کشور را زیر سوال می برد.

فروزان سلیمانی در ادامه گلایه خود از این پرونده؛ بازیکنان بدون همکاری فدراسیون اجازه حضور در چنین بازی هایی را نداشتند و خاطرنشان کرد: قبل از هر بازی به بازیکنان گفته می شود که باید جان خود را برای پرچم بدهند.

سلیمانی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان باید برای حضور در چنین بازی از شما اجازه می گرفتند؟ نه از من! من چنین درخواستی از بازیکنان ندارم، اما آنها باید با فدراسیون موافقت می کردند! حداقل کاری که می توانستند بکنند این بود که روی لباس تیم ملی ماسک بزنند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوال بعدی که آیا تیم ملی این بازیکنان را به اردوی بعدی دعوت می کند؟ تصمیمی است که فدراسیون پس از شنیدن توضیحات این بازیکنان باید اتخاذ کند که آیا امکان استفاده از این بازیکنان در اردوهای آینده وجود دارد یا خیر.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا