ورزشی

واکنش تند مازیار زارع به داوری بازی با پرسپولیس

بر اساس گزارش های روشن، تیم فوتبال بندرانزلی در هفته دهم لیگ برتر ایران با نتیجه یک بر صفر تیم خارجی پرسپولیس را شکست داد. مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از پایان این دیدار گفت: مسابقه فوق العاده بود و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که همه تیم هایی که از آنها استفاده کردند پیروز شدند. در نیمه اول حریفان هیچ امتیازی نداشتند اما در نیمه دوم هر دو صاحب موقعیت شدند.

وی افزود: گاهی اوقات داوران در بازی جنجال درست می کنند. برای داوران، آنها باید یک کلاس توجیهی داشته باشند تا رفتار خود را یاد بگیرند. من به جز اتفاق در محوطه جریمه هیچ اعتراضی نکردم اما بازیکنم روی نیمکت با هم تیمی هایش صحبت می کرد و داور به من کارت زرد داد. او هرگز نمی دانست چگونه بازی را مدیریت کند. فقط داوران به نیمکت نشینان کارت می دهند. من حتی روی صحنه هم اعتراضی نکردم اما داور در پایان مسابقه سر و صدای زیادی به پا کرد. یکی باید گردن قاضی را بگیرد. الان به داوران یک هفته مرخصی می دهند و دوباره همین روند ادامه دارد. باید پرسید که آیا این داور برای این بازی مناسب است؟

مربی تیم فوتبال ملوان ادامه داد: پرسپولیس پیشتاز است و ما در انتهای جدول هستیم، پرسپولیس باید ببرد تا صدرنشین بماند و اگر قعر جدول را رها نکنیم باید ببریم اما چرا انتخاب کردند. این قاضی برای ما؟ این داور نمی داند هر تیم چند بازیکن باید بازی کند. داوران مربیان را دیوانه می کنند. حالا من محروم می شوم اما داور به کارش ادامه می دهد. قاضی چهارم با اینکه شاهد بود اما چیزی نگفت. میدونی چرا؟ چون ما تیم ضعیفی هستیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در پایان بازی چه اتفاقی افتاد و چگونه به داور گفت «همه چیز را می داند» افزود: ماجرا ادامه دارد.

زارع اضافه کرد: چه خوب است که از شر من خلاص شوند، اما مقصر کیست؟ بازیکن من روی نیمکت با دوستم صحبت می کرد که داور به او کارت زرد داد، پس امیدوارم عصبانی نشده باشم؟ داور تیم را عصبی می کند و در مدیریت خوب نیست. باید به من کارت بدهند چون دوربین آن را نشان می دهد. من ممنوع هستم، در خانه زندگی می کنم. تاج از مربی حمایت نکردی پشت داور مخفی شدی. آقای تاج من به چشمان شما نگاه می کنم و می گویم باید از داور حمایت کنید چون مسابقه به صورت زنده پخش شد.

دکمه بازگشت به بالا