ورزشی

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا؛ تشکر داورزنی از همراهی مردم بندرعباس

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا؛  با تشکر از قاضی برای حمایت از مردم بندرعباس

رئیس فدراسیون والیبال گفت: از مردم پرشور و شریف بندرعباس و مسئولان این شهر که در 15 روز گذشته در کنار ما بودند و تماشاگر بودند و تیم را تشویق کردند تشکر می کنم.تمام ملیت ها و تیم های دیگر

به گزارش خبرگزاری ترند روز؛ بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا عصر امروز (جمعه 6 آبان ماه) با معرفی تیم های برتر در منطقه سورو شهر بندرعباس به کار خود پایان داد.

دکتر گفت. محمدرضا داورزنی در حاشیه این مراسم گفت: خوشبختانه امروز شاهد پایان مسابقات والیبال ساحلی آسیا بودیم و جمع کثیری از مسئولین و عوامل اجرایی در خاک هرمزگان میزبان این مسابقات بزرگ و تور آزاد آسیا بودند. برای دو هفته.”

وی افزود: خوشبختانه این مسابقات به خوبی انجام شد و طبق گفته بازرسان ادارات مختلف، تمامی تیم ها از تمهیدات انجام شده رضایت داشتند. تلاش و هماهنگی همکاری گروه همکار اول حامی مالی فدراسیون والیبال که قرار است تا المپیک 2024 با والیبال سفر کنند و در صورت بزرگ شدن این موارد با ما سفر کنند.

با توجه به تلاش استاندار و مسئولان اجرایی استان هرمزگان برای برگزاری این دو دوره، داوران تصریح کردند: فرصت میزبانی این مسابقات بین المللی برای اولین بار در بندرعباس فراهم می شود. اداره ورزش و جوانان هرمزگان، تیم والیبال این استان و شرکت فولاد دست به دست هم داده اند تا خاطرات خوبی را رقم بزنند و بازی عالی را در این نقطه از کشور در خلیج فارس انجام دهند.

وی در پایان با بیان حمایت های مردمی تصریح کرد: از مردم پرشور و شریف بندرعباس که 15 روز در کنار ما بودند و تماشاگر بودند و تیم ملی و سایر تیم ها را تشویق کردند تشکر می کنم. هواداران زیادی بیرون سالن ایستاده بودند و بازی را تماشا می کردند و با حضور خود ما را تشویق می کردند. با تشکر از همه شما که ما را در این میزبانی ارزشمند یاری می کنید.

انتهای پیام





آیا این اطلاعات مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 قدردانی را انتخاب کنید و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا