فرهنگ و هنر

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می‌سازد؟

بر اساس گزارش رسانه های بین المللی، رفتار بریتانیا با پناهجویان، روابط هند و روسیه، ترامپ و عدم تمایل او به بازگشت به ریاست جمهوری و خطرات ناشی از هوش مصنوعی موضوع کنونی است.

به گزارش ترند روز، آنچه در ادامه این مطلب می خوانید مروری بر مهمترین عناوین خبری روزنامه های جهان به روایت آلبرت کوچویی، گوینده سابق رادیو است:

آنهایی که به دنبال پناهندگی هستند سیل می شوند

آیا هوش مصنوعی آهنگسازان و نویسندگان است؟

روزنامه های انگلیسی هجوم پناهجویان را تا 5000 کیلومتری رواندا تماشا می کنند. دیلی میرور می نویسد: پناهجویان در راه رواندا هستند. آنها تحت قوانین انگلیس هیچ پناهگاهی ندارند. کسانی که به طور غیرقانونی فرار کرده اند و شکنجه شده اند جایی در قوانین بریتانیا ندارند. این چیزی است که «کری اسمیت»، یک امدادگر پناهندگان در بریتانیا، می گوید. به گزارش اکونومیست، اعزام پناهجویان مانع از حمله پناهجویان به بریتانیا نشد.

برش از روسیه

آیا هوش مصنوعی آهنگسازان و نویسندگان است؟

تصاویر سه جنگنده در حال پرواز در آسمان در اکونومیست، مانند یک روزنامه هندی، از مسلح بودن هند خبر می دهد. غرب نوشت که غرب خوش شانس بود که هند را از تجارت اسلحه با روسیه جدا کرد. با این حال، تا آنجا که به هند مربوط می شود، نمی توان به ایالات متحده برای همکاری با آن کشور اعتماد کرد. هیچ اعتمادی به آمریکا وجود ندارد. تولید تسلیحات مشترک بین هند و غرب اکنون به یک مشکل تبدیل شده است. کاری که ایندیرا گاندی در دهه 80 در هند آغاز کرد.

ترامپ مثل ناپلئون است

آیا هوش مصنوعی آهنگسازان و نویسندگان است؟

مطبوعات آمریکا همچنان دونالد ترامپ را دنبال می کنند. یو اس ای تودی نوشت: اکنون دونالد ترامپ، مانند ناپلئون در “Elb” در حال برنامه ریزی برای انتقام است. او می خواهد بی صبرانه برگردد. این نمایش دیروز بین فلوریدا و نیوجرسی پرواز کرد. نمی توانم برای برگشت صبر کنم. مقصد کاخ سفید است. لوید گرین، تحلیلگر سیاسی نوشت: به نظر می رسد رودی جولیانی هنوز آماده زمزمه دروغ های شیرین در گوش ترامپ است. هفده ماه از حمله هوادارانش به ساختمان کنگره می گذرد. اما چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده از آن پشیمان نیست.

در خبر امروز:

خطرات هوش مصنوعی

آیا هوش مصنوعی آهنگسازان و نویسندگان است؟

اکونومیست گزارشی از روبات‌های هوشمند با طراحی روی صورت انسان ارائه می‌کند که تمام قسمت‌های آن در دست دستگاه‌های فوق‌فناوری است. عنوان: هوش مصنوعی چگونه خلاقیت انسان را تغییر می دهد؟ این گزارش وعده ها و خطرات هوش مصنوعی را برجسته می کند. ربات ها به آهنگسازان کمک می کنند تا قطعات خود را تکمیل کنند یا افرادی را خلق کنند که قبلا هرگز نبوده اند. نویسندگان ایجاد کنید یا به نویسندگان کمک کنید تا نوشته های خود را کامل کنند و هزاران “کد” برای رایانه ها ایجاد کنند. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد، اما اکنون زمان آن است که به وعده ها و خطرات هوش مصنوعی فکر کنیم.

(تصاویر این گزارش تزئینی است)

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا