ورزشی

هنوز باورم نمی‌شود که مسی در آمریکا بازی می‌کند

آفتاب‌‌نیوز :

نزدیک به یک سال از حضور لیونل مسی در لیگ آمریکا و باشگاه اینترمیامی می‌گذرد. او تیرماه سال گذشته در شرایطی که یک پیشنهاد فوق نجومی از الهلال عربستان داشت، راهی لیگ MLS آمریکا شد و در دومین فصل حضورش در اینترمیامی، این تیم را در حال حاضر در صدر جدول مسابقات نشانده است.

دیوید بکام، یکی از مالکان باشگاه اینترمیامی، در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که هنوز باورش نمی‌شود که مسی در تیمش و لیگ آمریکا توپ می‌زند.

بکام در مصاحبه با پادکست SmartLess با اشاره به اینکه باور نمی‌کرد که مسی، پیشنهاد تیم‌های عربستانی را رد کند، گفت: چشم‌انداز من از روز اول حضور بازیکن بزرگی مانند مسی در میامی بود. این یک رویا برای من بود. هنوز نمی‌توانم آن را باور کنم. هر بار که یک نفر برمی‌گردد و به من می‌گوید که مسی را در تیم داری، یک اتفاق سورئال است. اینکه بگوییم ما احتمالا بهترین بازیکن تاریخ را در تیم‌مان داریم و او در میامی و MLS بازی می‌کند، باورنکردنی است.

فوق‌ستاره انگلیسی فوتبال دنیا در این گفتگو عنوان کرد که پروسه آمدن مسی به اینترمیامی، ۵ ساله بوده است. بکهام یادآور شد: چهار پنج سال قبل از آمدن او، این روند را شروع کردیم. به هتل پدرش رفتم و گفتم می‌خواهم با پسرت قرارداد ببندم، می‌دانم که او الان نمی‌آید، اما یک زمانی می‌خواهم او را به میامی بیاورید.

بکام تصور می‌کرد مسی هم مانند رونالدو به دلار‌های نفتی تیم‌های عربستان بله خواهد گفت، اما این اتفاق رخ نداد. بکام در این باره تصریح کرد: بسیاری از بازیکنان در آن زمان می‌خواستند به عربستان بروند و او مشخصاً پیشنهادات زیادی روی میز داشت. مسی بسیار باهوش است و فرصت‌هایی که در آمریکا برای کار‌های اقتصادی و زندگی وجود دارد را می‌دانست.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا