عمومی

همه ظرفیت ها برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بوشهر استفاده می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی زاده صبح چهارشنبه در نشست با سرپرست سازمان خصوصی سازی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید و همراهان، مولدسازی را میراث گران بهای شهید آیت الله رئیسی دانست و بیان کرد: مولدسازی یکی از منابع خلق ثروت و تامین اعتبار برای پروژه ها و طرح های عمرانی نیمه تمام دستگاه های اجرایی است.

استاندار بوشهر اصل و اساس مولدسازی را فعالیت و تامین منابع مالی برای دستگاه های اجرایی ذکر کرد و افزود: از دستگاه های اجرایی که در مولدسازی اموال و املاک مازاد خود عملکرد خوبی داشته اند تشکر می کنیم.

وی افزود: از همه مدیران دستگاه ها تقاضا می شود از این فرصت تاریخی که برابر قانون فراهم و در جلسه سران قوای سه گانه مصوب شده است استفاده کنند و نسبت به تبدیل اموال و املاک مازاد به منابع نقدی برای اتمام پروژه های نیمه تمام استفاده کنند.

محمدی زاده با بیان اینکه منابع موجود دستگاه های اجرایی، پروژه های نیمه تمام را تکمیل نمی کند اضافه کرد: اگر از این فرصت برای تکمیل پروژه ها استفاده نشود ممکن است مانند گذشته سال های متمادی تکمیل طرح ها طول بکشد و دوره بهره برداری از آنها از دست برود.

وی بیان کرد: با تمام توان در استان بوشهر پیگیر اجرای مولدسازی برای تبدیل اموال و املاک مازاد دستگاه های اجرایی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام هستیم.

دکمه بازگشت به بالا