اجتماعی

هشدار نظام پزشکی درباره تبلیغات پزشکی در فضای مجازی

مدیر کل انجمن پزشکی با تأکید بر لزوم انجام تحقیقات کافی در زمینه انتخاب پزشکان از طریق دنیای سایبر ، گفت: مردم باید هنگام مراجعه به تبلیغات پزشکی و اشاره به تأیید اقدام کنند. وب سایت انجمن نظام پزشکی در حوزه تحقیقات پزشکی. ” وارد سیستم شوید و از عکسها ، خبرگان و غیره مطلع شوید.

به گزارش ترند روز ، فربد رهنما درباره سوءاستفاده پزشکی در دنیای سایبر گفت: “اواخر سال 1998 ، یک زن توسط یک متخصص پوست در فضای مجازی انتخاب شد و براساس تبلیغی در این سایت انجام شد. ، و با اشاره کردن آن و تزریق ژل و بوتاکس ، به شدت از رنج می برند و سرانجام ، با صورت پشه ، آنها به سیستم نظارتی می روند.

و وی افزود: “براساس تحقیقات بیشتر ، دریافتیم که فردی که ژل را برای این زن تزریق کرده ، پزشک نیست و به همین دلیل شکایات مطرح شده است.” برای هماهنگی بیشتر با دانشگاه رسانه های پزشکی ، زندان و دادسرای امور جنایی کار خود را پلمپ کردند.

رهنما خاطرنشان کرد: یادداشت پزشک در مطب وجود دارد که گفته می شود به انجمن سیستم پزشکی فراخوانده شده است و اظهار داشت که وی هفته ای دو روز این دفتر را اجاره کرده است و نمی داند در حین مطب باید چه کاری انجام دهد ساعات دیگر هفته است.

وی تصریح کرد: پزشکان محترم باید در نظر داشته باشند که افرادی که مایل به مداخله در امور پزشکی هستند از داروخانه 1334 از پرونده دادگاه آگاه هستند و به همین دلیل ممکن است یک پزشک را در استخدام کنند آنها برای یک یا دو روز در هفته ارزان هستند. یا بگویید ما فقط به یک مدیر فنی احتیاج داریم و به شما اجازه می دهیم.

وی همچنین تأکید کرد: در صورتی که پزشک یک یا دو روز پزشک تجویز کند ، باید آنچه را که در روز دیگر اتفاق می افتد درک کند. زیرا می تواند تأثیر زیادی داشته باشد.

رهنما ادامه داد: مردم وقتی در مورد این تبلیغات صحبت می کنند باید آن را بررسی کنند. از طریق وب سایت سیستم سازمان پزشکی در حوزه تحقیقات پزشکی ، نام پزشک را وارد کنید و از تصویر ، تخصص و غیره مطلع شوید.

پیام تمام شد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا