حوادث

هشدار سیلابی شدن مسیل‌ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران دولت تهران نسبت به جاری شدن سیل در دامنه‌ها و ارتفاعات شمال شرق استان تهران هشدار داد و گفت: از مردمی هستیم که از رودخانه دور بمانند.

به گزارش ترند روز، حامد یزدی آنلاین با اعلام پیش بینی وضعیت جوی احتمال وزش باد شدید در جنوب و غرب استان تهران، اخطاریه زرد صادر کرد و از مردم خواست مراقب باشند که تمام است.

وی ضمن اعلام هشدار نسبت به وقوع طوفان، گفت: شهروندان به ویژه در مناطق جنوبی و غربی استان که مناطق خطرناک پیش بینی می شود، امروز جمعه 27 شهریور تا بامداد روز شنبه 28 شهریور ماه جاری هستند. ، مراقب سقوط اجسام از ارتفاع و ساختمان های جدا باشید.

مدیرکل مدیریت بحران دولت تهران بر لزوم مقاوم سازی سازه های موقت و تبلیغات، حفاظت از ساختمان های آسیب پذیر در برابر گرد و غبار و عدم پارک خودرو در مجاورت منطقه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت تهران، وی با اشاره به اینکه از صبح شنبه تا دوشنبه 21 شهریور ماه برای شمال شرق استان تهران بارش باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود، گفت: احتمال وقوع بالا آمدن آب و جاری شدن سیل سد وجود دارد و در این شرایط مردم از ما می خواهند که از رودخانه دوری کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا