استان ها

هر محله کرج باید به سرانه های رفاهی و ورزشی مجهز شود

به گزارش ترند روز از البرز؛ «عمار ایزدیار» در حاشیه میز خدمت در مسجد امام علی (ع) شهر اوج که با حضور مدیر و معاون مناطق هشت گانه شهرداری کرج برگزار شد، گفت: شهروندان خواستار توجه بیشتر به ساماندهی آسفالت و جداول معابر و کنترل بیشتر ساخت و ساز هستند و سازه تاکید کرد: وضعیت روشنایی و اماکن ورزشی و بازی در پارک ها و بوستان ها و همچنین عدم بهسازی در سطح شهر وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر محله هایی مانند حسن آباد، اوج و… نیازمند تقویت رفاهی و زیرساخت های مختلف هستند. شهر کرج باید حرکت جدیدی را در این مسیر آغاز کند چرا که مطالبه جدی و ضروری شهروندان است. .

سخنگوی شورای شهر کرج گفت: در حال حاضر نمای شهر و نمای شهر در کرج حتی در مرکز شهر و یا اطراف آن وضعیت مناسبی ندارد و ماموریت سازمان است. ، محیط زیست و فضای سبز. شهر فقط یک رویداد گاه به گاه نیست و باید با استفاده از رنگ، نور، نقاشی انجام شود. و عناصر ظاهر شهر را از هرج و مرج و بدی نجات دادند و هر آنچه را که باعث اختلال و آلودگی بینایی و صدا در خیابان ها می شد بدون ستایش حذف کردند. .

این مقام دولتی گفت: با وجود اینکه اقدامات خوبی در طبقه بندی تقاطع ها و تقویت وسایل نقلیه عمومی انجام شده است، شهروندان از ترافیک بسیار ناراضی هستند و تغییر محسوس است اما کافی نیست و جاده ماشین. این شهر در ساعات صبح و عصر زیر بار ترافیک است. مدیریت شهری باید تصمیمات بهتری بگیرد و بودجه بیشتری به آن اختصاص دهد.

ایزدیار تصریح کرد: کلانشهر کرج دارای استعدادهای توسعه نیافته بسیاری است اما این مهارت ها مورد توجه بخش خصوصی نیست، شهرداری اعتبار لازم برای ساخت زمین های ورزشی، فرهنگی و رفاهی را ندارد و این امر توسط رهبری قابل انجام است. و امیدواریم شهردار در تدوین بسته سرمایه گذاری و ترویج آن جدی باشد.

وی در پایان به بافت فرسوده شهر کرج اشاره کرد و گفت: با تصویب بسته حمایتی در شورای اسلامی شهر تقریبا هیچ بازسازی و نوسازی خانه های کوچک و فرسوده بافت فرسوده و قدیمی شهر صورت نگرفت. پرداخت کلیه عوارض به شهرداری برای اعطای پروانه ساختمانی و غیره. و انبوه سازان می توانند از فرصت حرکت به سمت جاده برای حذف بافت قدیمی و ایجاد ارزش و منافع اقتصادی اضافی استفاده کنند.

46

دکمه بازگشت به بالا