اجتماعی

هدف دشمن در فضای مجازی فروپاشی بنیان خانواده است/ برای پیشرفت باید تولید اندیشه کرد

ترند روز/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال تخریب کانون خانواده و نابودی انسانیت اجتماعی است.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین عصر پنجشنبه در سلسله راهپیمایی های جهاد تباینی که با حضور حجت الاسلام راجی نویسنده کتاب 40 ساله معراج برگزار شد، گفت: این برای شرارت دشمنی که مهم ترین و خاص ترین نیازهای ما را وارد فضای مجازی کرده است. انسان با وجود اینکه نیازهای روحی، عاطفی، محبت آمیزی دارد، نیاز به همسر و فرزند دارد، اما متأسفانه گاهی اوقات این نیازهای خاص. وارد صحنه مجازی شوید و اگر از همه بدی های دشمن چشم پوشی کنیم، نکته ای برای اثبات ظلم و شرارت دشمن است.

وی با بیان اینکه خطرات ناشی از فناوری های نوین در فضای مجازی منجر به نابودی خانواده ها و از بین رفتن هویت اجتماعی می شود، گفت: دشمن به دنبال سوء استفاده از فناوری است که چنین خطر جدی را به دنبال دارد و در این صورت اگر ما انجام ندهید. شکست خورد، پیروزی از آن ماست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه قدرت در اختیار انسان هاست نه در فضای مجازی بیان کرد. گواه در دوران دفاع مقدس که مردم کشورمان در دستان دشمن مسلح ایستادند. دندون گرفت و نگذاشت همه جای کشورمون اسیر بشه.دشمن میاد.

گرزین نحوه رفع موانع تولید را یکی از شروط لازم برای تولید ایده، آمادگی و آموزش افراد موفق و اجتماعی عنوان کرد و تاکید کرد: آمادگی در هر زمینه ای، انواع سازمان های تبلیغات اسلامی اعم از وکالت، کمک های مردمی. با امید به مردم، موجب ارتقای سیر و سلوک شنوندگان در جهت بهترین اهداف اسلام ناب محمدی و برگزاری آموزش های مختلف برای اطلاع رسانی دینی جامعه در این حوزه شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا