ورزشی

هدف باریج اسانس سکوی سوم آسیا است

شعبان خمسه: هدف اصلی سد مرحله سوم آسیا است

سرمربی تیم باریج اسنس به بازی شاگردانش مقابل نماینده تایلند در روز پایانی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان آسیا اشاره کرد و گفت: با این هدف بازی می کنیم که محصول قابل قبولی از دایموند فود بگیریم و پیروز شویم. مرحله سوم در آسیا.”

به گزارش خبرگزاری ترند روز، فاطمه شعبان خمسه پس از شکست مقابل کوانیش قزاقستان و راهیابی به مسابقات قهرمانی باشگاه های بانوان آسیا، گفت: در آخرین دیدار از «بازی مقدماتی» به مصاف تیم دوم قزاقستان رفتیم. بدون صف کار کرد و از طرف دیگر بازی در ساعت 17 صبح امروز و فردا ساعت 11 صبح در آنجا برگزار شد و سعی شد به بازیکنانی که می خواهند در بازی فردا از آن استفاده کنند استراحت بیشتری داده شود.

وی افزود: بازی مقابل کوانیش را با بازیکنانی شروع کردیم که کمی بازی کردند. تیم دوم قزاقستان نیز تیم بسیار خوبی است، اما قصد داریم با تیم تایلند دایموند فود مسابقه دهیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

باریج اسنس ایران سرمربی تیم والیبال درباره استفاده از بازیکنان جوان در مسابقات با تیم کویت در قزاقستان توضیح داد: سعی کرده ایم فضای بیشتری را برای کمک بازیکنان جوان به تیم فراهم کنیم. فکر می کنم باید بیشتر روی بازی فردا تمرکز کنیم.

وی بار دیگر درباره بازی دایموند فود تایلند در این مسابقات خاطرنشان کرد: در سومین بازی مرحله گروهی به مصاف دایموند فود تایلند رفتیم که بررسی خوبی از آنها پیدا کردیم و توانستیم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذاریم. . ما در بازی فردا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بازی خوبی با دیاموند فود داشته باشیم.

شعبان خمسه ادامه داد: تلاش می کنیم با کمک بازیکنان و کادر فنی در بازی فینال نتیجه قابل قبولی بگیریم. زیرا هدف اسانس باریج کسب مقام اول آسیا است.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا