اجتماعی

نیکزاد: پیگیر وضعیت معلمان حق التدریسی هستم

نمایندگان ارومیه خواستار ورود هیأت رئیسه مجلس برای حل موضوع حق التدریس معلمان شدند.

به گزارش ترند روز، سید سلمان ذاکر در سومین جلسه علنی امشب (شنبه) اخطار با استناد به اصل 40 قانون اساسی، اظهار کرد: مصداق آن مربوط به بند 1 الحاقی تبصره 7 است در شرایطی که مشکلات زیادی داریم. در زمینه حمل و نقل و توسعه صنعت خودروسازی. وقتی در مرکز شهر تاکسی های کثیف می بینیم خجالت می کشیم. 600 تا 1000 تاکسی فرسوده و 300 تا 700 اتوبوس فرسوده در مراکز استان ها وجود دارد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه در مورد جلسه حق التدریسی معلمان در مجلس شورای ملی نباید وضعیت عمومی را دست کم گرفت، افزود: حق التدریسی که برای یک هفته گذاشتیم جرم نبود، قوی و یکبار. در مورد آنها.» ما موضع گیری نکردیم. از مسئولان بخواهید کاری انجام دهند.

علی نیکزاد رئیس جلسه در پاسخ به این تذکر گفت: من شخصاً از طرف مجلس و هیئت رئیسه با وزیر آموزش و پرورش تماس گرفتم، معاونش را به مجلس آوردم و امروز صبح با میرکاظمی رئیس دولت تماس گرفتم. . سازمان برنامه و بودجه که گفته اند جلسه ای برگزار می شود. با علی احمدی مسئول این موضوع هم تماس گرفتم که امروز جواب می دهد.

نایب رئیس پرسشنامه اسلامی افزود: آقای میرکاظمی به من گفتند که بیش از 2000 پیامک و پیامک در واتس اپ وجود دارد. نوری وزیر آموزش و پرورش ملی در مجلس توضیحاتی داد و ما در تجمع اعتراضی مقابل مجلس حضور یافتیم.

نیکزاد در خصوص بند الحاقی تبصره ۷ گفت: رئیس کمیسیون تلفیق گزارش کمیسیون را مغایر با پیشنهاد کریمی دانست. بنابراین متن صحیح باید بررسی و سپس در مجلس مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا