بین الملل

نیروهای مسلح یمن با سلاح‌های ویژه جدید وارد نبرد می‌شوند

سخنگوی ارتش یمن وابسته به انصارالله امروز (دوشنبه) در کنفرانسی درباره دستاوردهای ارتش یمن در طول هفت سال خشونت اتحادیه عرب و اعتراضات مردم یمن سخنرانی کرد.

به گزارش ترند روز، به نقل از المیادین، یحیی سریع، سخنگوی ارتش یمن در این کنفرانس با بیان اینکه ارتش در چارچوب این روند تجهیزاتی را برای عملیات ویژه نظامی آماده کرده است، گفت: محاصره را بشکنید. ارتش در بند نخواهد ماند و معیشت مردم یمن همچنان عواقب جنایت محاصره را خواهد داشت.

وی افزود: دشمن باید از ما انتظار عملیات ویژه تری داشته باشد که می تواند اهداف جدید از جمله پایتخت های کشورهای متجاوز و اساسی ترین زیرساخت ها را شامل شود. قول برگزاری یک رویداد نظامی ویژه در سال هشتم را می دهیم.

ساری گفت: ارتش برای ورود به جنگ در مرحله بعدی، آزمایش‌هایی را روی سلاح‌های ویژه جدید انجام خواهد داد. مردم یمن به هر قیمتی که شده به دفاع از سرزمین، حاکمیت و استقلال خود ادامه خواهند داد.

وی گفت: ارتش جهش ویژه ای در سایه خشونت و محاصره داشته است. عملیات شناسایی ما شامل خلیج عدن و باب المندب و غیره و فراتر از آن بود. سال گذشته نیروی هوایی عملیات خود را به کل خاک عربستان سعودی و امارات گسترش داد. قدرت موشکی ما پایگاه استراتژیکی دارد که تلاش می کند آن را توسعه دهد و 100 درصد بر دانش بومی متکی است.

وی گفت: در هفت سالی که از خشونت های ائتلاف عربی می گذرد، 13208 عملیات نظامی انجام داده ایم. بیش از هفت سال است که دشمن صلح تلاش می کند کشور را بی ثبات کند. ما دستاوردهای تاریخی خود را ذخیره می کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا