حوادث

نیاز پزشکی قانونی به ۴ سوله بحران در تهران

رئیس سازمان اورژانس کشور در خصوص نقش این سازمان در اورژانس گفت: انجمن پزشکان اورژانس یکی از اورژانس ها است که سلامت کشور است و رسیدگی به مسائل این حوزه به ارائه خدمات بهتر به اورژانس کمک می کند. سازمان. در مواقع بحران و فاجعه.» رد.

به گزارش ترند روز، عباس مسجدی در دیدار با استاندار تهران که به مناسبت فرارسیدن سال نو، تشریح این رویداد و برشمردن مشکلات سازمانی و بهداشتی و درمانی استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: پزشکی قانونی یکی از ابزارهای مهم در ایام است. بحران و مراقبت از بقایا و بقایا در این بلایا و ارائه خدمات مناسب در این زمینه نیازمند تجهیزات مناسب این امر به ویژه در زمینه فضا و مواد فیزیکی است.

وی با بیان شرایط خاص استان تهران و اهمیت داشتن مسکن لازم در مواقع بحرانی، گفت: پزشکی قانونی برای پوشش مناطق 22 گانه تهران و ادامه خدمات و فعالیت خود نیازمند چهار مسکن بحرانی است. در این راستا باید کمک های لازم به سازمان صورت گیرد.

مسجدی همچنین از مساعدت و همکاری اداره کل دولت تهران در امور درمانی تشکر کرد و برای تکمیل دو پروژه سردخانه و سالن انتظار اورژانس در این شهر، مرکز تشخیص و آزمایشگاه پزشکی قانونی تهران که به دلیل نارسایی کامل نشد پول.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به تعداد خدمات و تعداد زیاد مراقبین سلامت در استان تهران به مشکلات این اداره کل از نظر فضای فیزیکی اشاره کرد و خواستار ایجاد امکانات مناسب برای فیزیکی شد. درمان. در بهارستان، قرچک، شهر قدس و ملارد به نفع مردم و کارگران این شهرستان هاست.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی، استاندار در این جلسه همچنین بر اهمیت درمان و نقش آن در حوادث و بحران ها تهران منصوری تاکید کرد و قول مساعدت در رفع مشکلات و کمبودهای این سازمان را داد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا