اجتماعی

نگرانی معلمان آمریکایی از آینده شغلی خود

معلمی به یکی از خسته کننده ترین مشاغل در ایالات متحده تبدیل شده است و معلمان در ایالات متحده با تهدیداتی مانند تیراندازی در مدارس، بیماری های همه گیر و مداخله سیاسی فزاینده در برنامه درسی روبرو هستند که همه آنها به جز حفظ درآمد. ، این وضعیت را پیچیده کرد.

به گزارش ترند روز، مدت‌هاست که تدریس در آمریکا شغل کم‌درآمدی بوده است، اما در دو سال گذشته، خواسته‌های دولت آمریکا از مربیان و معلمان این کشور افزایش یافته است.

زمانی که همه گیری شیوع پیدا کرد، یک بار از معلمان خواسته شد که آموزش الکترونیکی را شروع کنند. کاری که بسیاری از آنها احساس می کردند چه از نظر مهارتی و چه در حضور تکنولوژی چه خود و چه دانش آموزان آمادگی انجام آن را ندارند. سپس در افتتاحیه مدرسه معلمان با وجود احتمال بیماری به صورت گروهی قرار گرفتند.

آنها همچنین در کشوری کار می کنند که تنها از ابتدای امسال (2022) شاهد 27 تیراندازی در مدارس بوده است و بنابراین احساس ناامنی می کنند. حادثه تلخی که معلمان را نگران جانشان کرد و دانش آموزان را برای امنیتشان دلسرد کرد.

علاوه بر این مشکلات، کلاس درس به یک مرکز سیاسی تبدیل شده است، زیرا قانونگذار دیکته می کند که معلمان چه چیزی می توانند آموزش دهند، دانش آموزان چه چیزی می توانند بیاموزند، و برنامه هایی برای کمک به کودکان برای تأمین نیازهای آموزشی خود – اجتماعی و عاطفی.

شغل معلمی در لبه پرتگاه

همه اینها معلمان را وادار کرده و بسیاری از آنها را مجبور به ترک شغل کرده است و کمبود بیماری های همه گیر حتی بیشتر خواهد شد.

اکسیوس گفت که در دهه 1970، ایالات متحده هر سال حدود 200000 فرصت برای معلمان جدید فراهم می کرد، اما این تعداد به کمتر از 90000 کاهش یافته بود.

امروزه بسیاری از مربیان در ایالات متحده از خود می‌پرسند که آیا این تهدیدها و مسئولیت‌ها ارزش تحمل دارد یا خیر، و بسیاری از کارشناسان درباره بحران برای کارگران در محل کار هشدار می‌دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا