اجتماعی

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده تا پایان سال/قرارگیری “سمند سورن” در فرایند نوسازی از مرداد

معاون عمرانی وزیر راه و شهرسازی و روستایی درباره طرح نوسازی 10 هزار تاکسی قدیمی تا پایان امسال گفت: تاکسی های قدیمی در مرحله نوسازی هستند و سمند سورن از مرداد ماه آغاز می شود. .

مهدی جمالی نژاد در گفت وگو با ترند روز وی در تشریح نوسازی تاکسی های قدیمی کشور گفت: هدف نوسازی تاکسی ها است و سال گذشته 10 هزار تاکسی قدیمی را طبق برنامه نوسازی کردیم و 9935 تاکسی بزرگ در نظر گرفته شده است. به روز شد.”

وی افزود: یکی از جنبه های مثبت ارتقای کیفیت تاکسی های شهری در کشور بحث واردات خودرو با اولویت خودروهای برقی و هیبریدی است و تلاش می کنیم بخشی از نیازهای خود را در این مکان در داخل سامانه برطرف کنیم. مصوبه واردات خودرو».

معاون وزیر کشور تایید کرد که از ابتدای سال تاکنون حدود 1500 دستگاه تاکسی قدیمی نوسازی شده است. امیدواریم بتوانیم 10000 تاکسی قدیمی را از ماه آینده تا پایان سال با اقدام به موقع در تحویل خودروهای جدید مورد استفاده در نوسازی نوسازی کنیم.

جمالی نژاد در سخنانی دیگر درباره استفاده از خودروهای جدید در تاکسی ها گفت: دو خودروی مورد استفاده در حوزه تاکسیرانی تاکنون پژو 405 و سمند مبتنی بر احتراق گاز است که در اردیبهشت ماه توسط شرکت خودروسازی ابلاغ و به تصویب دولت رسید. . این ماه متوقف شد طبق پرونده، خودروی سمند سورن از مرداد ماه تعمیر تاکسی های قدیمی را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا