استان ها

نماینده ولی فقیه در همدان: ارتش همیشه برای مردم و در کنار مردم بوده است

نماینده ولی فقیه در استان آیت الله ، حبیب الله شعبانی Movassagi ارتش جمهوری اسلامی ایران را نیرویی در خدمت سلامت و ایمنی مردم در ایام دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: یک رژه سلامتی ، تفسیر این زیبایی است که امروز توسط ارتش فراخوانده شد زیرا این یک رژه گذشته بود سالها برای ایجاد امنیت در کشور و ایجاد آرامش در مردم و امسال این رژه برای سلامتی مردم برگزار شد.

رهبر نماز جمعه خدامان در دیدار با فرماندهان ارشد ارتش در استان همدان ، ضمن تبریک این روز ارتش ، افزود: “ارتش و نیروهای مسلح مستحق تمجید از حضور پررنگ خود در حوادث اخیر هستند که منصفانه و بسیار خوب بود.” بیایید این کار را انجام دهیم

وی گفت: “نیروهای مسلح ما در هرجایی هستند که منافع مردم در آن باشد.” همه اینها اقدامات خوبی بود که در این مدت توسط نیروهای مسلح و ارتش ما انجام شد.

نماینده استان ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه امروز ارتش کارگاه های تولید لباس نظامی را به تولید تجهیزات پزشکی تبدیل کرده است ، تأکید کرد: این کار را بسیار خوب انجام دهید.

وی با تمجید از فعالیت ارتش ، اظهار داشت: “گاهی اوقات کمترین کار طرف مقابل در رسانه های کشور بسیار قابل توجه است ، در حالی که اقدامات و خدمات مهم ارائه شده توسط نیروهای مسلح ما به موقع در نظر گرفته نمی شود ، بنابراین باید این خدمات را در رسانه ارتقا دهیم. فضا را بگذارید و به مردم بگویید در مورد تلاش های شما

48

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا