حوادث

نقش اساسی پلیس در رشد اقتصاد، تحولات سیاسی، جامعه و فرهنگ

جانشین فرجا با بیان اینکه تقویت روابط و دیپلماسی یکی از راهبردهای اصلی فرجا است خاطرنشان کرد: امنیت زمینه ساز رشد و توسعه در همه ابعاد جامعه به ویژه اقتصادی و فرهنگی است.

به گزارش ترند روز، سردار قاسم رضایی در نشست روابط و دیپلماسی مرزی با کشورهای همسایه که با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان و هیئت همراه و جمعی از فرماندهان و جانشین ویژه پلیس در ستاد فرماندهی فراجا برگزار شد. عمر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر برای آنان، ضمن ابراز احترام به مقام معظم رهبری و تسلیت درگذشت جمعی از هموطنان خود پس از جنایت تروریستی در شیراز، برپایی امنیت و حضور جهادگران پلیس نقش مهمی در مسیر رشد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ایفا می کند، بنابراین کارشناسان همواره بر تامین، حفظ و ارتقای امنیت به عنوان نشانه ای از نیاز مبرم تاکید دارند. زیرساخت های لازم برای رشد و توسعه همه جوامع را فراهم کند.

رضایی با بیان اینکه ارتباطات و دیپلماسی جزء راهبرد اصلی فرجا است، تصریح کرد: همانطور که گفته شد ایجاد بستر امنیتی برای تسهیل حرکت در مسیر پیشرفت و در یک کلام بسیار ضروری و بسیار ضروری تلقی می شود. به توسعه کشور دست یابد. تلاش های انجام شده توسط گروه فرماندهی پلیس در عرصه های مختلف برای ارتقای امنیت تأثیر مستقیمی بر اقشار مختلف جامعه خواهد داشت و پیامدهای آن در زندگی روزمره مردم محسوس خواهد بود.

بر اساس بیانیه سایت پلیس، جانشین فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مشارکت و تعامل هدفمند را محور چشم انداز پلیس هوشمند دانست و گفت: برقراری نظم و امنیت وظیفه بزرگ و بزرگی است. فراجا که با تعامل، همکاری و منافع حاصل می شود، ‌ از نهادهای مربوطه.

وی تصریح کرد: ماموران جان بر کف در کلانتری شبانه روز در سراسر کشور از مرکز تا مرز با تمام توان و در خدمت به هموطنان عزیز تلاش می کنند. او فکر می کند که فرهنگ. جامعه و نخبگان علمی و آموزشی کشور حافظ این امر هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا