اجتماعی

نظارت دقیق بر قیمت‌گذاری اقامتگاه‌ها و بلیت وسایل حمل‌ونقل عمومی

رئیس جمهور در خصوص عملکرد صحیح ماهواره نور، نگرش دانشمندان کشورمان را در دستیابی به فناوری پیشرفته در فضا مورد بررسی قرار داد که آنقدر ارزشمند و افتخارآفرین است که گفت: از جمله نمایش اقتدار ملی برای پیاده سازی این فناوری است.

به گزارش ترند روز، آیت الله دکتر. سیدابراهیم رئیسی عصر امروز (یکشنبه 23 اسفند) در جلسه هیئت دولت به مناسبت پایان سال و آغاز سفر نوروزی تاکید کرد: ابزارهای مربوط به وزارت راه و شهرها. توسعه و میراث فرهنگی و گردشگری در قیمت بلیت باید نظارت دقیقی بر قیمت هواپیما، ریل و جاده و همچنین قیمت مسکن داشته باشد تا فاجعه ای پیش نیاید.

رئیس جمهور در مواجهه با شروع خوب ماهواره نور، تلاش دانشمندان کشورمان در تحقق فناوری پیشرفته را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانست و گفت: این امر جلوه ای از اقتدار ملی در تلاش ارتش برای پیاده سازی این فناوری است. اقتدار به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: «اسلام و وزارت ارتباطات تمام شده و باید با قوت بیشتری ادامه دهند.

آیت الله رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود بر اهمیت توجه ویژه به خانواده شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: فرهنگ شهدا و ایثارگران بر کیفیت فرهنگ جامعه تأثیر ماندگار دارد و نباید این گونه باشد. روحیه ایثار و گذشت را ترویج دهید.» ادارات اخلاص و مجاهدت شهدای والامقام را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دکتر رئیسی همچنین تاکید کرد: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران جزء ارزش های دولت است و باید به گونه ای انجام شود که خانواده های شهدا و ایثارگران عاری از مشکل باشند.
دکتر رئیسی همچنین بر تلاش برای حضور فعال در بازارهای کشورهای همسایه و منطقه تاکید کرد و گفت: در چند ماه اخیر اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است و لازم است برنامه ریزی کاملی برای فعالتر شدن داشته باشیم. فعالیت ها. و وجود گسترده تر.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا