اجتماعی

نامه رییس فرهنگستان علوم پزشکی به وزیر بهداشت درباره توصیه‌های بعد از ایمنی جمعی

رئیس آکادمی علوم بهداشتی در نامه ای به وزیر بهداشت و مقامات مربوطه چند نکته را در مورد چگونگی جلوگیری از ساده سازی توصیه های ایمنی پس از فعالیت بیان کرد.

به گزارش ترند روز ، طبق اعلام آکادمی علوم بهداشتی ، در نامه ای که به دکتر ارسال شده است. بهرام عین اللهی ، وزیر بهداشت ، درمان و آموزش بهداشت ، دکتر سید علیرضا مرندی گفت:

همه شواهد علمی بین المللی که به ایمنی گاو اشاره می کند ، اهمیت زیادی برای حفاظت از افراد قائل است.

در بسیاری از کشورها ، مانند کانادا ، که بیش از 80 درصد مردم دو بار واکسینه شده اند ، هنوز محدودیت های جدی از جمله بسته شدن مرزها با ایالات متحده و قرنطینه وجود دارد. ماه ها برای کسانی که وارد این کشور می شوند.

برخی از کشورها که بیش از 80 درصد از جمعیت خود را دوبار بدون استفاده از محافظت ویژه واکسینه کرده اند ، از آن زمان به بالای کرونا بازگشتند.

آزمایشات نشان داده است که بیماریهای کمتر خطرناک و کمتر شایع مانند سرخک و فلج اطفال با وجود اینکه بیش از 90. باعث ایجاد مصونیت می شوند ، باعث ایجاد ایمنی نمی شوند.

با توجه به موارد فوق ، به نظر می رسد پیشنهادات و وعده هایی مانند آزادی حرکت و سایر مواردی که پس از واکسیناسیون 70 درصدی توسط وزارت بهداشت به مردم داده شده است ، نگرانی هایی را برای ساده سازی این امر و کاهش حمایت های شخصی ایجاد كرده است. به قله های زیر را دوباره نگاه کنید و آخرین تلاش ها در بخش بهداشت و درمان تا کنون بی نتیجه بوده است. “بنابراین ، توصیه می شود در توصیه هایی که پس از حفاظت جمعی به عزیزان ما ارائه می شود ، با مشورت با مجامع علمی داخلی و بین المللی و اقدامات احتیاطی لازم در رسانه ها ، و نگاه کنید تا در آینده بدبینی ایجاد نشود. “

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا