اجتماعی

ممنوعیت ورود کامیون‌ها به تهران در شب‌های قدر

معاون پرورشی و فرهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز تهران از ممنوعیت ورود و تردد کامیون ها در خیابان های تهران در شب قدر خبر داد.

سرهنگ در گفت وگو با ترند روز، علی حموخانی درباره آمادگی پلیس برای شب‌های قدر گفت: پلیس راهور تهران بزرگ برای شب‌های قدر تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای خواهد داشت و در اطراف شب‌های قدر، ماموران ما به‌ویژه امامزاده‌ها به صورت صددرصدی حضور خواهند داشت. ، تکایا و حسینیه ها مسئولیت تسهیل تردد و کنترل تردد مسافران، موتورسیکلت ها و شهروندان را بر عهده خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در آستانه برگزاری این مراسم ممکن است برخی از پیاده روها به صورت موقت برای برگزاری مراسم تعطیل شوند، تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم این کار را انجام دهند. کار با پلیس

همخانی با اشاره به اطلاعیه قبلی پلیس مبنی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در سطح شهر تهران در شب قدر، گفت: امشب همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان پلیس راهور حضور دارد. ورودی تهران و کامیون وارد شهر می شود. سپس کامیون های ورودی به شهر متوقف و قانون اجرا و شهر تخلیه می شود.

وزیر آموزش و پرورش و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: امشب چند دستگاه کامیون وارد شهر تهران شدند که پلیس راهور ده ها دستگاه از این کامیون ها را متوقف کرد.

هاموخانی ابراز امیدواری کرد با تدابیر نیروی انتظامی و همچنین همکاری شهروندان شب قدر در آرامش کامل سپری شود و مردم شادی را تجربه کنند.از نظر معنوی در آن شب های پربرکت در آرامش کامل کافی است.

به گفته وی، استقرار و آمادگی پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ تا پایان مراسم شب قدر ادامه دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا