فرهنگ و هنر

ممدوح: حال جلیلوند خوب می‌شود/ما همیشه منتظر معجزه‌ایم

ناصر ممدوح ، که به همراه چنگیز خان از نسل طلای ملت است ، درباره کرونا می گوید: زیرا ما همیشه منتظر یک معجزه مقدس هستیم.

ناصر ممدوح ، مدیر دوبلاژ و مدیر دوبلاژ در کشورمان در گفت وگو با ترند روز در مورد سلامتی چنگیز جلیلیوند ، اظهار داشت: آنها بد هستند ، امیدوارم که بهتر شوند. ” ریه های وی به دلیل بیماری عروق بیماری کرونا فلج و آسیب دیده بود. در همه موارد ما دائما در انتظار معجزه ای از طرف خدا هستیم. اگر خدا بخواهد ، خداوند آنها را نیز برکت داده و به بهبودی آنها دست می یابد.

سخنگوی سابق در مورد کار دوبلورها در طول کرونا اظهار داشت: طی دو هفته گذشته دوبله متوقف شده است ، اما به طور کلی ، کار ما در طول کرونا با هم کار نکرده است. قبل از آن پنج یا شش نفر در استودیو و دوبله بودند ، اما حالا بچه ها یکی یکی به استودیو می روند ، تکالیف خود را انجام می دهند و به خانه می روند و بعد یکی از آنها به استودیو می رود. به همین دلیل نیازی نیست که در استودیوی دوبله ماسک بزنیم اما در خارج از استودیو همه ماسک می بندیم و همه دستورالعمل ها را دنبال می کنیم.

این بازیگر و دوبلور افزود که پس از دو هفته تعطیلی ، دوبله در همان شرایط و مطابق با پروتکل ادامه خواهد داشت: “از زمان ورود کرونا ، فیلمی که موفق شده است دوبله حرفه ای او برای یک روز. ” دو روز طول می کشد. چون یک دونفر می رود و دو ساعت کار خود را به تنهایی انجام می دهد و سپس دیگری وارد می شود. در اتاق دوبله هیچ جامعه ای وجود ندارد.

سرانجام ممدوح تکرار کرد: خداوند ، آقای جلیلوند ، در اسرع وقت بهبود می یابد و به کار خود بازمی گردد. همه دوبلورها نگران او هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا