عمومی

ملت توطئه‌های پشت اغتشاشات را می‌شناسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه بیله سوار در اجتماع بزرگ امت پیامبر اسلام(ص) در بیله سوار اظهار داشت: در پشت بی ثباتی، آرامش اخیر دشمنان انقلاب اسلامی و برخی جوانان وجود دارد. مردم نیز تحت تأثیر احساسات هستند، اما برخی از آنها پشت حجاب هستند.» آنها کار میکنند و این آنها در حال برنامه ریزی یک رویداد هستند.

وی گفت: تالار فکر این رویدادها افتخار جهانی است و حضور پرشور در راهپیمایی و سرکوب قیام به دشمنان انقلاب ثابت کرد که ملت ایران همیشه بیدار و حاضر در صحنه است.

حجت الاسلام عزیزی افزود: امنیت بزرگترین دستاورد هر کشوری است و اگر قرار باشد مشکلات و مطالبات مردم حل شود از بستر و دروازه امنیت اتفاق می افتد که و اگر حراست نباشد، اولین قربانیان خود مردم

وی گفت: پلیس حافظ نظم اجتماعی است و حمله به پلیس به معنای حمله به امنیت جامعه و تعرض به حجاب و عفاف به معنای تعرض به ارزش های اسلامی است که اغتشاشگران انجام می دهند.

امام جمعه بیله سوار گفت: درخواست مردم از مقامات امنیتی و محاکم قضایی این است که عاملان اغتشاشات شناسایی شوند و کسانی که قرآن را سوزانده و به مقدسات توهین کرده اند باید مجازات شوند.

وی همچنین گفت: کینه دشمن هیچگاه از بین نرفته است، بنابراین باید همیشه آماده باشیم و در 40 سال گذشته همواره دشمن مشکلاتی را ایجاد کرده است اما به دلیل حضور مردم همیشه شکست خورده اند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، همزمان با سراسر کشور و همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) اجتماع بزرگ امت پیامبر اکرم (ص) در شهرستان بیله برگزار شد.سوار با حضور اقشار مختلف، هیئت مذهبی ، نظامی و پلیس

دیدار رسول خدا (ص) همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) به منظور محکومیت رفتار معدودی از اهانت به مقدسات برگزار شد. قرآن و پرچم ایران در شهر بیله سوار.

دکمه بازگشت به بالا