اجتماعی

مصوبه کارگروه آرد و نان گلستان بر زمین ماند/ تنها 20 درصد خبازی‌ها به نوع دو تبدیل شد

ترند روز/ گلستان رئیس کانون بسیج اصناف و فعالان اقتصادی استان گلستان گفت: تصمیم کارگروه آرد و نان گلستان مبنی بر تغییر تولید یک نوع آرد به دو نوع نان اکنون ۶ ساله شد.

سرهنگ ابراهیم مهقانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تصمیم کارگران آرد و نان در سال 1394 مبنی بر تبدیل یک نوع نانوایی آرد به دو نوع آرد پس از گذشت چندین سال اجرایی نشد و این کارگروه باید دلیل تاخیر در اجرا باشد. این تصمیم.

وی با بیان اینکه تا 80 درصد نانوایان باید به نوع 2 تبدیل شوند، اما کمتر از 20 درصد از این کار بزرگ انجام شده است، گفت: برخی از اینها با آرد رایگان به نام نانوایی دولتی در استان تهیه نمی شود.

رئیس کانون بسیج اصناف و فعالان اقتصادی استان گلستان تاکید کرد: حمل و نقل آرد نیمه رایگان که پیش از این در استان گلستان مدیریت نمی شد، امروز اتحادیه به صورت گواهی در حال انجام است. ، که کمک واقعی در مدیریت مجموعه خواهد کرد.

ماهقانی با بیان اینکه 120 نفر از بازرسان همیار بسیجی پس از شناسایی توسط کانون بسیج اصناف و ستاد استان تشکیل و کارت نظارت کمیسیون نظارت به آنها داده شد، اظهار داشت: تولید و نظارت بر فرآورده های دام و طیور، کشاورزی، پالایشگاه های روغن، مزارع دام و طیور، مراکز تولید آرد و گندم و مراکز تولیدی مرتبط با این بخش.

من باید بگویم؛ بر اساس ماده 52 کمیسیون نظارت بر بازارها و فعالیت های اقتصادی و در اجرای توافقنامه معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛ ناظران بسیج همیار مستقر در مناطق سه گانه جهاد کشاورزی، سمت و مجمع اصناف می توانند مانند ماموران حوزه بازار به صورت مستقل نسبت به اجرای پرونده مجازات اقدام کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا