حوادث

مصدومیت ۲ آتش‌نشان در عملیات اطفای حریق یک بارانداز در خیابان شوش

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران از مصدومیت دو آتش نشان حین اطفای حریق در بندری در خیابان شوش خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ترند روز، اظهار کرد: ساعت 16:38 امروز حادثه آتش سوزی در بندری در خیابان شوش، خیابان تختی رخ داد. به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران گزارش داد. چهار آتش نشان با مخازن آب و یک دستگاه خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با توجه به دور بودن ایستگاه شماره 91، ایستگاه اول در کمتر از یک دقیقه رسید و ایستگاه دیگر نیز کمی بعد رسید.

ملکی گفت: محل حادثه گاراژی با سقف شیروانی بود که اطراف آن را انبارهای کوچک و بزرگ احاطه کرده بود که برخی خالی و برخی پر از تجهیزات بود. در محوطه خارج از این گاراژ، حدود 200 متر کاغذ و مقوا باطله در کتاب های بزرگی که با فلز خوب و بدون مقاومت پوشانده شده اند، نگهداری می شود. در آن محل آتش سوزی رخ داد و بخشی از انبار داخلی نیز در آتش سوخت، بنابراین باید بررسی کنیم که آتش از کجا شروع شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان از چند طرف شروع به کار کردند و قسمتی از سقف ریزش و فرو ریخت که آتش نشانان با مشکل مواجه شدند. در حال حاضر با انجام اقدامات مناسب آتش خاموش شده و کار بازرسی و مراقبت محل نیز در حال انجام است.

وی افزود: دو آتش نشان مصدوم شدند که برای مداوا به اورژانس منتقل شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا