استان ها

مشارکت ۴۳ انجمن علمی و پژوهشی در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی

فرحناز مولوی در گفت وگو با خبرنگار گروه خبرگزاری آنا در مشهد، در خصوص مراکز فناوری دانشگاه آزاد خراسان رضوی، اظهار کرد: از 55 مرکز فناوری در استان، 21 مرکز فناوری در مشهد و 50 شرکت فناور. ، 22 کارخانه دانشگاه آزاد مشهد قبلا ایجاد شده است. (ادامه مطلب)

وی درباره استارت آپ ها گفت: از 27 استارت آپ دانشگاه در استان خراسان رضوی، 8 مورد از گروه مشهد و از 7 شغل منتخب صنعت خلاق استان خراسان رضوی، دو مورد از آنها وابسته به گروه مشهد هستند. و دارای پنج زیرساخت است. ایجاد شده در استان، زیرساختی توسط دانشگاه آزاد مشهد ایجاد شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد مشهد افزود: مشهد یکی از پنج درخواست خود را به شبکه سازندگی در استان خراسان رضوی ارسال کرده و تاکنون 45 پوستر تبلیغاتی در استان خراسان رضوی نصب شده است، 24 پوستر در مشهد نصب شده است. و در سراسر دانشگاه آزاد. استان خراسان رضوی 59 داور آثار را قضاوت خواهند کرد.

یکی از کارکنان مرحله دوم این رویداد در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیز از آغاز به کار 10 کارگروه ویژه در واحد مشهد خبر داد و گفت: هشت نشست ویژه در استان برگزار و 6 فیلم تهیه شد. . شرح فعالیت های مرحله دوم و سایت اختصاصی شعبه و شبکه اجتماعی انجام می شود.

مولوی خاطرنشان کرد: 19 گروه پژوهشی فعال در دانشگاه آزاد مشهد تشکیل شد و 16 گروه پژوهشی درخواست ارسال کردند که 12 گروه مربوط به حوزه مشهد و 32 مورد از 56 درخواست مستقر در مراکز تحقیقاتی استان مربوط به واحد مشهد است. . .

وی با مشاهده دقیق حضور دانشجویان، تشکل های دانشجویی و اساتید در رویدادهای مرحله دوم، تصریح کرد: مشارکت دانشجویان در مرحله دوم کشوری در دانشگاه بالاست. از آنجایی که در مرحله دوم 43 سازمان علمی و پژوهشی شرکت کردند و تاکنون 26 ایده منتخب ارسال شده است و همانطور که انتظار می رفت، مشارکت اعضای هیئت علمی به دلیل خبرهای خوب این رویداد بود.

یکی از اهداف مرحله دوم این طرح، استفاده از ظرفیت صنعت و نهادهای اضافی است

یکی از اعضای فاز دوم این رویداد در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد با بیان هدف از برگزاری مرحله دوم این رویداد در دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مشهد با صنعت، مراکز نوآوری، مراکز توسعه و تحقیقات جوانان. باشگاه ها به این هدف خواهند رسید.

مولوی افزود: کارگروه های بزرگ با موسسات و صنایع خارجی ارتباط خوبی برقرار کرده اند و توزیع حمایت ها در کنار مدیریت خوب دکتر. معطر توانست با انجمن آب خراسان رضوی و مشهد، ایران، خودرو، کمون، جیرو همکاری کند. شرکت پخش، آستان قدس رضوی و … تماس بگیرید.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد خراسان رضوی با مدیریت و مسئولیت های کلیدی محسن مرادی، رئیس دانشگاه آزاد مشهد و همچنین معاونت پژوهشی دانشگاه، در تمامی مراحل انتخاب تیم، پژوهش قوی و انتخاب کارگروه های قوی، کار درخشانی خواهد داشت. آینده برای اجرای فاز دوم دانشگاه آزاد.

رئیس باشگاه نخبگان پژوهشگران و جوانان دانشگاه آزاد مشهد ادامه داد: این دانشگاه در تحقق اهداف مرحله دوم بسیار موفق عمل کرده است. چرا که تمامی ایده های ارائه شده مشکل زا، خلاقانه و نوآورانه برای حل مشکلات و مسائل جامعه است.

انتهای پیام/4103/

دکمه بازگشت به بالا