اجتماعی

مشارکت دولت و مردم جهت حفظ محیط زیست ضروری است

پیام استاندار تهران در مورد محیط زیست جهانی و فعالان محیط زیست و محیط زیست از لزوم حمایت از محیط زیست و حمایت از دولت و مردم حمایت شده استقبال می کند.

به گزارش ترند روز ، براساس وب سایت دولت تهران ، پیام محیط زیستی آنوشیروان محسنی بندپی به شرح زیر بود:

وی ادامه داد: در این عصر مشکلات و مشکلات و دنیای تنگناها نیز یک مسئله محلی یا ملی است که هیچ تأثیری در تأثیر یک محیط قابل اعتماد و غیرقابل دسترسی با جنبه های مختلف ندارد در زندگی انسان ، در حقیقت ، یک مشکل زیست محیطی وجود دارد.در همه جای دنیا یک مشکل برای جهان و بشریت وجود دارد. یکی از حقوق بشر از جمله حق توسعه و محیط سالم می تواند از منابع توسعه ، رفاه و امنیت در سراسر جهان بهره ببرد.

در صورت عدم وجود جنبه های ملی و زیست محیطی محیط زیست و بهداشت و فقر در سراسر جهان ، از محیط زیست محافظت کرده و توسعه و توسعه پایدار را می توان مکانی بی نظیر دانست. مشکلاتی مانند آلودگی هوا ، آب و خاک ، فرسایش خاک ، تغییر آب و هوا و گرم شدن کره زمین باعث کاهش عوامل طبیعی و جسمی می شود. آسیب هایی مانند قرار گرفتن در معرض گرد و غبار و دید ملی و افکار عمومی برای محافظت از محیط زیست. زیست شناسی رشد کرده است.

علاوه بر این ، امروزه کروناویروس از ویروس ها و پاک کننده های شیمیایی مضر است ، برای سلامتی انسان و برای آب های آلوده و سایر موجودات زنده اثر مخربی دارد ، اما با فک ها مقابله کنید آفت ، انتخاب تاج استفاده از این مواد است.

همچنین در چنین مواردی ، مصرف آب به دلایل بهداشتی امری اجتناب ناپذیر است و در نتیجه ، تولید زباله های بیشتر در کنار آزمایشگر ، درج می شود. اردوگاههای درمانی و درمانی ، بخشی از کانالهای شهری و روستایی به رودخانه. سایر چاههای جذاب را جمع آوری و انجام داده و آبهای زیرزمینی و زیرزمینی را آلوده می کند.

حفاظت از محیط زیست باید به موضوع بهداشت عمومی و رفاه و توسعه مردم و جامعه تبدیل شود. از طرف دیگر ، از آنجا که فعالیت های حفاظت از محیط زیست گسترده است ، در هر کشور ، دولت به تنهایی نمی تواند با همه مسائل زیست محیطی برخورد کند و نیاز به مشارکت عمومی در حفاظت از محیط زیست دارد. زندگی

من شخصاً باید درمورد محیط و هفته ملی محیط زیست ، تلاش همه دست اندرکاران ، متخصصان ، سازمانها و متخصصان حوزه تهران و تقدیر اسلامی ایران را بدانم ، و پایداری و نیاز به پیروی از سیاست های زیست محیطی. تأکید بر هوشیاری و امید به دولت. این محیط و حافظ امین ، برای حمایت از نسل های آینده است. “

پایان مخلوط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا