اجتماعی

مسابقات “پدر فرزندی” در بوستان‌های پایتخت

مدیر آفرینش، نظارت و مدیریت اجرایی سازمان فرهنگی هنری شهر تهران برنامه تابستانی این سازمان را تشریح کرد.

مصطفی کشفی در گفت وگو با ترند روز. وی در خصوص برنامه تابستانی انجمن فرهنگی هنری شهر تهران گفت: انجمن فرهنگی هنری ویژه برنامه تابستانی با بازی را برگزار کرده است که جشنواره تابستانی بازی های پدر و پسر است.

وی با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی و هنری برنامه های تابستانی خود را با سبک خانوادگی طراحی کرده اند، تصریح کرد: مخاطبان این برنامه ها جوانان هستند چرا که این افراد اکنون این بار نیاز به انتخاب الگو داریم و نظر کارشناسان آموزشی. . ، پدر می تواند الگو باشد و برای نوجوانان خوب است.

کشفی با بیان اینکه این جشنواره در هفته اول مرداد ماه در چند منطقه برگزار می شود، گفت: یک سری بازی های مختلف ساخته شده است که به خانواده ها امکان ثبت نام و کسب امتیاز با انجام بازی های مختلف و در آخر هفته ها نیز بازی ها را می دهد. اختتامیه بازی برگزار می شود و از تیم های برتر تجلیل می شود.

مدیر آفرینش، کنترل و مدیریت اجرایی انجمن فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: غرفه ای با بازی های رومیزی، بازی های بومی و محلی، ورزش های سنتی و اجباری، بازی های تند و پرشمار، کتابخوانی و اطلاعات عمومی در نظر گرفته شده است. وی گفت: غرفه مشاور در این جشنواره برای ارائه مشاوره به خانواده فعال است.

وی با اعلام اینکه جشنواره با بازی در 13 منطقه و در سه روز پایانی هفته برگزار می شود، تصریح کرد: در آخر هفته نیز از تیم های برگزیده تجلیل خواهد شد.

کشفی همچنین از برپایی اردوهای دانش آموزی در 9 فرهنگسرا در پایتخت خبر داد و گفت: این فرهنگسراهای منتخب در پنج روز اول هفته از جوانان علاقه مند ثبت نام می کنند و اردوی نیم روزه با سرگرمی، آموزش، بحث و گفتگو برای آنها در نظر گرفته شده است. و برنامه های بازی ..

وی با بیان اینکه در هفته اول 2000 نفر از جوانان تهرانی ثبت نام کرده بودند، افزود: این ثبت نام ها به صورت انفرادی یا گروهی از طریق مدارس، اردوهای بسیج و … انجام می شود.

مدیر ایجاد، کنترل و مدیریت اجرایی انجمن فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز از برگزاری اردوی جمکران خبر داد و گفت: هر هفته اتوبوس های 100 نفری آماده حضور خانواده ها به صورت رایگان به اردوی جمکران هستند و تمامی فرهنگسراها آماده هستند. برای آوردن خانواده ها به اردوگاه جمکران. ثبت نام.

وی افزود: همچنین منطقه یک تورهایی برای روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار کرده است که در آن مراکز گردشگری تهران برای نوجوانان به نمایش گذاشته می شود و هر هفته هشت اتوبوس برای بازدید نوجوانان از این مراکز گردشگری در تهران در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا