اجتماعی

مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند

رئیس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای:

مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند

رئیس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای گفت: مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلابشان هستند و وظیفه ما این است که آنچه در توان داریم برای مردم انجام بدهیم.

امیرحسین فقهی رئیس پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای امروز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: اتفاق مهمی که هرسال ۲۲ بهمن می‌افتد این است که مردم نشان می‌دهند خیلی وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلابشان هستند و وظیفه ما این است که آنچه در توان داریم برای مردم انجام بدهیم.

وی افزود: یک واژه‌ای به نام «همیّت داخلی» است. این واژه می‌گوید که اگر مشکلاتی در داخل وجود دارد و اگر سوء مدیریتی در بعضی از مسئولین  وجود دارد، مردم آن را می‌فهمند و هیچ‌وقت باعث نمی‌شود که دشمن‌شاد شوند و این به ما نشان می‌دهد که باید با تلاش مضاعف و زحمت بیشتر برای مردم و کشور و برای سربلندی ایران تلاش کنیم و هیچ‌وقت خودمان را طلبکار ندانسته بلکه بدهکار مردم بدانیم.

فقهی بیان کرد: این وفاداری و مرام مردم را همه باید به یاد داشته باشند. مسئولین باید در ذهنشان این باور را داشته باشند که هر آنچه اعم از اعتبار، جایگاه، احترام و … است و آن را از مردم به دست آورده‌اند و باید بتوانند پاسخگوی این اعتماد باشند. مهم‌ترین چیزی که در کشور باید تقویت شود اعتماد عمومی است. یعنی مردم‌ باور کنند که مسئولین آنچه در توانشان است را به عرصه می‌آورند. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم و امیدواریم مردم راضی باشند.

انتهای پیام/

راحله کاویار

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر نقش جوانان در تغییرات اجتماعی و ساختار اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا